Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyennek tartjátok ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek tartjátok ezeket a ruhákat? Menyasszonyi és menyecske! Link.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Köszi a válaszokat.


2011. máj. 3. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Szép mindkettő, de javaslom, hogy menyecskeruhának valami kis könnyűt válassz, hidd el egy felüdülés lesz a nehéz abroncsos ruha után felvenni egy könnyű kis nyári koktélruhát:P
2011. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Az első nagyon szép, de menyecske helyet válasz valami egyszerűbbet. A másodikban is állhatnál akár az oltár elé.

Tapasztalatból mondom, várni fogod, hogy végre levehesd a menyasszonyi ruhát magadról :)

2011. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menyecskeruhának valami egyszerűbb darabot válassz, a menyasszonyi ruha nagyon szép.
2011. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A menyasszonyi ruha álom szép!!!


Viszont a menyecske ruha tényleg lehetne kicsit lazább, ez nekem túl sok.

2011. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A menyasszonyi ruha gyönyörű!Nekem mindig is az ilyen fazonúak tetszettek:pánt/ujj nélküli,nem túl nagy a szoknya része.Csodálatos!*.* =P

A másik nekem nem tetszik, szerintem is jobb lenne egy "lazább,szellőzősebb".

2011. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A menyasszonyi ruha tetszik, a menyecskeruha is szép de szerintem túlzás menyecskeruhának ilyen nagy abroncsosat felvenni,sokkal szebb egy kis rövid könnyű ruha,de ez csak az én véleményem,ha neked ez tetszik,akkor tegyél rá magasról ki mit mond. :)


25/N

2011. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy már lefoglaltam őket.

A menyecske ruhánál nekem is ez volt a bajom, hogy túl nagy, én is valami könnyedebbet képzeltem volna el, de sajnos erősebb testalkatú vagyok, így a rövid szoknyák kizárva.

Marad ez.

Nem baj, mert amúgy meg nagyon tetszik. :)

2011. máj. 3. 10:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szépek! Nekem tetszik a menyasszonyi és a menyecske is, mondjuk én nem választottam volna nagy abroncsos menyecskeruhát.

Sok boldogságot!

2011. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén is elmondtam volna a véleményem, de ha már lefoglaltad, akkor inkább csak annyit, hogy gratulálok az esküvőhöz és biztos nagyon szép leszel benne.
2011. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. máj. 3. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!