Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehetne kibírnom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kibírnom az esküvőmet úgy, hogy ne zokogjak?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny vagyok, és a szerelmes számoktól sírásba török ki, mit tudnátok javasolni, hogy ne törjek ki hangos zokogásba a meghatott pillanatban a ceremónia kellős közepén.Ja, és persze nem lesz szülő köszöntő, mert az édesanyám nem él, és akkor sírnék csak igazán a szertartás közben.Tapasztalt, esküvőn túllévő arák segítsetek!Mit tanácsoltok a nagy könnyhullató sminkelkenődő síráselkerülésre?Gondoltam már természetes nyugtatóhatású készítményre is.Köszönöm előre is a használható ötleteket.
2009. márc. 9. 00:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
az esküvő előtt egy darab 0.5-ös xanax. nem kell több, se előtte se utána.
2009. márc. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Igen, csak a xanaxra nem ihatsz majd. Inkább próbád a Hova nyugtatót, ez növényi, vény nélkül kapható. Viszont előtte tesztelj, ne az esküvőn próbáld ki. Az az igazdásg értem mit mondasz, egy bnőm apukája nem élt már és én iselsírtam magam a szülőköszöntő közbe, pedig koszorúslány volt. Csak azt teheted, hogy elkerülöd ezeket a szituációkat. Pl nem olyan zenéket választasz, amik meghatóka ilyesmi. Én is így csinálnám, nekem hiába mondja bárki, az esküvőn ez természetes, nekem nem az, nekem inkább az kellemetlen, és nem akarok bőgni mások előtt. Egyedül sem szeretek.
2009. márc. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
azért 1 korty pezsgő elmegy. 4 óra alatt szívódik fel, ha két órával előbb beveszed a szertartáshoz képest, a vacsorán már ihatsz.
2009. márc. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
szerintem elég lesz egy nagy pohár nyugtató tea is:)
2009. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Én is hasonló cipőben jártam , és járok a mai napig. Nagyon meg tudok hatódni, pl. a gyerekeim ballagásán is bőgtem. Vizsga előtt is rettenetesen izgulok,akkor Medazepam-q-t vettem be, ami nem tompított le, fogott az agyam is. Szerintem próbáld ki,ez enyhe nyugtató. A Frontin o,25 ös se olyan erős még, de egyéntől függ, kinek hogyan hat. Ajánlatos előtte tesztelni,nehogy nagyon kiüssön.. Természetes nyugtatótea az orbáncfű tea, és a citromfű-levél tea,ha nem akarsz gyógyszert bevenni.
2009. márc. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Bocsi, hogy közbekotyogok.

Természetesen tiszteletben tartva "gyengeségedet" ... szerintem a mindenféle mesterséges bogyók (miegymások) helyet sokkal hasznosabb lenne némi akaraterő.

:)

Amúgy sok boldogságot kívánok!!!

2009. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló félelmeim voltak az esküvő közeledtével. Hasonló beállítottságú vagyok, mint te. Végül úgy alakult az egész, hogy olyan oldott, jó hangulatú, pergő esküvő volt a miénk, hogy nem volt időm erre. Egyik esemény követte a másikat és bár megható pillanatok voltak, valahogy az öröm, a jókedv előtérbe került, így nem sírtam.

Ez az én tapasztalatom, remélem nálatok is minden úgy alakul, ahogy te szeretnéd.

2009. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Én is mindenfélén meghatódom, sírok, ettől függetlenül soha nem jutott volna eszembe, hogy (még ha minimálisan is) leszedáljam magam életem egyik legszebb napjára, pláne olyan gyógyszerrel, gyógyhatású készítménnyel, amit előtte soha nem próbáltam. Nem tudhatod, hogy rád hogyan hat. Az édesapám temetésekor muszáj voltam bevenni egy negyed nyugtatót, rám úgy hatott, hogy éppen, hogy kibírtam a szertartást, utána órákra kiütöttem magam. Szóval, ha mégis a nyugtatóhatású készítményre gondolsz, előtte próbáld ki.



Nem hiszem, hogy bárki ki tudná bírni az esküvői szertartását sírás nélkül, ha nem élne már az édesanyja, szerintem ez normális. Menj ki hozzá sűrűbben a temetőbe, vagy ha nem vagy temetőbe rohangálós, akkor sokat "beszélgess" vele. Gondolj arra, hogy a szertartás alatt ő ott ül fenn a felhőn, téged néz és boldog, hogy boldognak lát.

Sokat hallgasd előtte azokat a zenéket, amik a szertartás alatt fognak szólni, ezzel is felkészülsz.

Ha jó minőségű festékkel leszel kisminkelve, akkor nem fog kenődni, plusz, lehet kapni olyan cuccot, amivel tartósítják pont ilyen sírós szituációkat elkerülendő.

Én is végigbőgtem az esküvőmet, egy kis maszatka sem volt a szemem alatt.

Sok boldogságot!

2009. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Én se vennék be semmit a helyedben! Mély levegő, ha nem jön össze, tartós smink! :)
2009. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Szia. Szerintem se vegyél be semmit. Az én anyukám kórházban volt az esküvőm napján. Egy agyvérzés után próbálták elzárni a vétkes eret az agyában. Én egész héten nála voltam a kórházban és szó volt az esküvő elhalasztásáról is. DE Ő nem engedte, mondván sokkal rosszabb lenne neki, ha miatta nem tartanánk meg. Hiszen nem lehetett tudni, hogy mikor épül fel. Én a szülőköszöntőt végigzokogtam, hiszen apukám sem élt már. A nővérem vette át a csokrot helyette. Nagyon rosszul éreztem magam, DE sokkal rosszabb lett volna, ha csak tompán ülök. Kitartás! Ez mindössze 10 perc az életedből és utána már csak a boldogság fog eszedbe jutni az esküvődről. Ne foszd meg magad ettől. Részvétem anyukád miatt.
2009. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!