Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ruha kereskedések,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lily Aldrin kérdése:

Esküvői ruha kereskedések, ahol meg lehet venni a ruhát? (Hajdú, Szabolcs és Borsod megyében)

Figyelt kérdés
Nem rendelni szeretnék, mert nincs sok időm, olyan szalonok érdekelnek ahol fel lehet próbálni, és meg is lehet venni az adott modellt. Az értelmes válaszokat köszönöm.
2011. máj. 4. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
a google a barátod!
2011. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden szalonban meg lehet venni a ruhát, a régebbi modelleket már 30e-től az újakat 120e-től.
2011. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

egyértelmű, hogy neten már utána jártam, de sok kisebb ruhaszalonnak nincsen csak címe:(

én szeretném tudni, milyen ruhák vannak, főleg minőségben.

Tényleg minden szalonban meg lehet venni a ruhát??? nekem ez teljesen új..., egyébként elsősorban elegáns sellőfazont keresnék...nem olcsó organzával díszítettet.

2011. máj. 4. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Már ha egyszer keleten vagy akkor itt a vasárnap és menj ki Ukrajnába az ungvári piacra. Mi is ott vettük. Aminek itt a kölcsönzési dija 100 ezer volt ott 100 ezerből megvettük ugyan azt a ruhát plusz cipő plusz fátyol plusz menyecske ruha plusz koszorús kislány ruha.
2011. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsónak igaza van.

Ráadásul én egyszerűbbet választottam, a ruha, a fejdísz, kesztyű, kis tarisznya, alsószoknya, cipő kijött 25ezerből.

Mindenképpen érdemes megnézni, nagyon jó a választék, méretre is igazítanak, illetve kész tervet is elkészítenek.

2011. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!