Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnénk gyerekfelügyeletet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnénk gyerekfelügyeletet az esküvőnkre? Milyen tapasztalatok vannak? Mire figyeljünk?

Figyelt kérdés
Arra is gondoltam, hogy a helyi óvodából kérnénk óvónéniket? Ez jó ötlet?
2011. máj. 13. 14:24
 1/9 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Helyi ovi, bölcsi nagyon jó ötlet.
2011. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

Nálunk a családban sok a gyerek, de rábízzuk a kicsiket a tinédzserekre. és ott bóklásznak a teremben, aztán elalszanak egy széken.

Ha külön teremben akarjátok,akkor ar óvonéni jó ötlet.

2011. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
93%
Szerintem az óvónéni jobb ötlet, a tinédzserek nem gyerekfelügyelőnek vannak ott, hanem szintén szórakozni, egymással beszélgetni, nyugodtan enni és táncolni.
2011. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vendegeknek nem kivanatos hogy gyerekek boklasznak, szeken, asztal alatt "alszanak". Idezojelben irtam az alvast, mert ki tud a nagy zajban igazan aludni. Mindennek, mindenkinek meg van a helye. Gyerekek nem valok az ejszakaba. Felugyelet nagyon jo otlet. Egy haznal lenne a logjobb a gyerekeknek, felugyelettel, ahol ok is ki tudjak pihenni magukat, vagy egy motel. Igy Ti is, vendegek is nyugodtan tudnak mulatni.
2011. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
elég undorító dolog a tinédzserekre bízni a gyerekeket.......
2011. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 napietus ***** válasza:
95%

helyi óvónéni nagyon jó ötlet, főleg, ha sokan helybeliak a vendégek közül, így már ismerhetik is a gyerekek, nem csak egy idegen néni. amúgy az ötlet jó, így a szülők is nyugodtan tudnak szórakozni, és a gyerekek is jól érzik magukat.


sok boldogságot!

2011. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én sem tartom jó ötletnek, hogy a tinédzserekre bízzuk a gyerekeket egy esküvőn (ettől függetlenül ez is egy vélemény, nem kell lehurrogni)!

Azért is keresek gyerekfelügyelőt, hogy mindenki jól tudjon szórakozni!

2011. máj. 13. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

iszonyatosan utáltam 16évesen mikor nekem kellett vigyázni az unokahúgomra..mondtam hogy nem szeretnék , mert volt párom akivel elmentem és vele szeretnék lenni..

de hogy nem igaz hogy erre nem vagyok képes meg stb és utána fél éves harag lett a családdal mert elesett és lehorzsolta a térdét a gyerek mert nem néztem oda fél percre..

2011. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindkét nővérem esküvőjén volt esküvői gyerekfelügyelő. Kisebbik húgom esküvőjén egy fiatal lányt kértek fel a feladat ellátására, aki tényleg nagyon lelkes volt, de sajnos nem volt tapasztalata abban, hogy lehet kezelni és lekötni 11 gyereket egyszerre. Ebből tanulva a nagyobbik húgom az esküvőjén már tapasztalt pedagógust hívott, aki egy nyáron elmondása szerint 15-18 esküvőn segít az ifjú párnak és a gyerekek szüleinek, így itt már tényleg nem is hallottunk a gyerekekről az esküvő alatt. Utána kérdezek,hogy ki volt az a hölgy.
2013. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!