Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szülőköszöntő ajándékka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szülőköszöntő ajándékkal lepjük meg szüleinket?

Figyelt kérdés

Júliusban lesz az esküvőnk, szeretnénk szülőköszöntést a ceremónián, ami a szüleink előtt titok. De nem tudjuk, hogy milyen ajándékkal lepjük meg őket. Tudom, hogy az általános a virág és a pia, de mi valami különlegesebbet szeretnénk, valami maradandót (a virág elhervad, a pia elfogy).

Ötletek?


2011. máj. 21. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Elöbb legyetek biztosak hogy szüleitek is akarják.


Nektek kell ismernetek szüleiteket minek örülnének. Mondhatom hogy herendi váza, ha utálják a porcelánt.

A szülö köszöntés csak egy apró dolog szokott lenni, ezért is adnak virágot.

Ez a ti napotok nem a szüleiteké.

A másik meg elég nagy rongyrázás már hogy mindenkinek ti vesztek ajándékot, mikor titeket jönnek ünnepelni és nekik kellene ajándékot hozniuk.

2011. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írjatok saját szerzeményű verset.
2011. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy én szüleim, és a párom szülei is nagyon örülnének ennek, nyilván ezért tettem fel a kérdésemet :)

Nem arról van szó, hogy mekkora hatalmas ajándékot szeretnénk, csak szerintem a virág általános, mi pedig valami különlegesre gondoltunk.

A szülőköszöntés lényege, hogy megköszönöd a szüleidnek, hogy felneveltek, hogy eljuthattál idáig, ameddig. Szerintem nagyon szép szokás ezt megköszönni.

De köszönöm a hozzászólásodat!

2011. máj. 21. 10:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, második válaszoló! Köszönöm :)
2011. máj. 21. 10:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen, sztem is jó ötlet. Júliusig el is készülhet a remekmű, még ha nincs is írói vénátok. Sok sikert! /második/
2011. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a vers tényleg jó.

vagy egy vetítés a gyerekkori képekből az esküvő pilanatáig.Sok kép,amin a szüleitek is rajt lehetnek

2011. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!