Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 20 évesen esküvő? (a kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen esküvő? (a kérdésed túl rövid bla bla bla)

Figyelt kérdés

Mi a véleménye erről a mai világnak? :))

-ha mind a 2fél 20éves, és 4éve van komoly kapcsolat-

:))


2011. máj. 26. 00:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod,hogy szeret és tényleg kellesz neki,akkor mitől félsz? Miből gondolod,hogy leváltana,ha együtt élnétek? Miért kell bebiztosítanod magad előre egy eljegyzéssel vagy házassággal,miért nem ér az rá,akkor,amikor már együtt laktatok egy ideje? Neked nincs igényed arra,hogy megtudd milyen lenne vele? Mi van,ha most színlel és házasság után,mikor összeköltöztök derül,ki,hogy túlnyomórészt neked kell őt körbeugrálni és egyedül megoldani a háztartást,a közös élet dolgait?
2011. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Még annyi: hétvégi találkozásokkal,meg ünnepnapokon könnyebb eljátszani a jó fiút,mint naponta reggeltől estig.A "lakva ismerszik meg" mondás sem véletlenül született.Jó pofizni évekig is lehet,ha nem kell mindennap csinálni.
2011. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
89%

"...Nem mutatsz nekem a Földön még egy embert aki ennyire ismeri a páromat..."


Innen szép pofára esni...

Bátor és naiv kijelentés ha nem éltek együtt.

2011. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Kérdések hadát nem értem... elvileg nekem írják a válasz adók...de ezek arról szólnak hogy együtt élés nélkül bla bla.... már most együtt élünk. nem értem mi a kérdés :))
2011. máj. 27. 12:59
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Én két év ismerettség, három hónap járás, ebből két hónap együtt lakásból lettem menyasszony. Fél év múlva feleség.

mindez 10 éve!

Nagyon hamar megérzi szerintem egy ember, hogy hozzá való-e az akivel együtt él.

Nálunk is volt ellentábor akik azt hajtották, hogy korai, nem is ismerjük egymást eléggé, ecetera...

A sok válás amúgy nem a "korai" házasságok miatt van, hanem mert az emberek piti problémákon felhúzzák magukat, nem beszélnek egymással, nem is ismerik egymást. Nálunk még most is minden héten van egy-két nap, mikor leül a kiscsalád beszélgetni (van egy 9 és egy 7 éves lányunk), elmondjuk, ha panaszunk van, jókat beszélgetünk.

Vagy megvárom a férjemet, mikor este 11kor ér haza és suttogva beszélgetünk egyet a konyhán.

2011. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

"...Kérdések hadát nem értem... elvileg nekem írják a válasz adók...de ezek arról szólnak hogy együtt élés nélkül bla bla.... már most együtt élünk. nem értem mi a kérdés :))..."


Ezek a kérdés témák egy idő után külön életet élnek és elindul az válaszolók közötti kommunikáció.

Ezzel nem kell törődni, jó ez így, hogy átbeszélik több aspektusból a dolgokat, még ha nem is rólad szól.


Neked pedig együttélés nyugtázva, ez mindenképp egy jó pont a javatokra. ;-)

2011. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi :)

Csak azt hittem Nekem szólt... :) De végül is jó hogy írják, más is "okulhat" belőle :)

2011. máj. 29. 12:51
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a korotoknak még kicsit korai, azzal viszont nem értek egyet, hogy együtt kell élni előtte... mi utána költöztünk össze és nagyon jó volt így, igazi mérföldkő.
2011. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot! :)

Azóta mi lett Veled, Veletek? :)

2015. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!