Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez így drága? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így drága? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Édes aprósütemény: 2600.-/kg (kb. 6-7féle aprót tartalmaz: zserbó, mézes zserbó, vendégváró, kókusztekercs, karamellás-mogyorós, lekváros-diós, csokis)

vagy

Sós aprósütemény: 2400.-/kg (túrópogácsa, stangli, leveles sós - többféle magvakkal, burgonyapogácsa medvehagymával, töltött batyu - spenóttal, olajbogyóval, fetasajttal, paradicsommal...)Nem lenne nagy esküvő.


2011. máj. 30. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is most lesz esküvőm, én is érdeklődtem már több helyen, és én ezeket az árakat sokallom. A sós sütikre nekünk olyan 1600-2000 Ft-ig mondtak árakat. Az édesnél, hát nem tudom 1 kg-ba mennyi süti van, de mi darabját 140-150 Ft között vesszük majd. Mondjuk gondolom az is függ, hogy az ország melyik részén lesz az esküvő. (enyém Heves megyében) Meg szerintem meg lehet venni külön az esküvői tortát meg ezeket a sütiket más-más helyen, mert lehet, hogy azért mondtak ennyi árat, mert kimondtad, hogy esküvőre kell. Akkor szeretnek magasabb árakat mondani.

2011. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem igen drága. Itt a helyi nagyon jó nevű cukrászdában (pest megye) az édes sütinek 1800, a sósnak 1900 Ft kilója.

2011. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálunk megyeszékhelyen(Szolnok) a város legjobb cukrászdájában 1400 ft a sós kilója,úgyhogy szerintem nagyon drága,mert úgy gondolom,ha több kilót szeretnél még alkudni is lehet.
2011. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!