Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem mindennapi esküvői ruha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mindennapi esküvői ruha? Extrém, nem megszokott?

Figyelt kérdés

barátnőmnek lesz az esküvője, neki keresünk. 160cm, olyan 60-65kiló, mindenképp olyat akar, amiben van fekete

[link]

eddig innen válogattunk, de jól jönne még pár hasonló oldal


köszi:)


2011. jún. 2. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

lehet h maradi vagyok,de abba nem gondoltok bele h hova mennek az emberek általában fekete ruhában???!!


a fehér színnek jelentése van: tisztaság,ártatlanság,h új életet kezdenek,tiszta lappal..


a feketéről nekem más jut az eszembe,elnézést érte

2011. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ennyi erővel a menyasszonyok 99% nem vehetné fel a fehéret, ha a tisztaságot szimbolizálja, nem de???


nem értem, más színekkel miért nincs bajotok? pl. a pirossal, lilával, sárgával??az meg pl az irigység színe, nekem az jut róla eszembe..

2011. jún. 2. 16:22
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

nem szüzesség,hanem új élet tiszta lappal,vagyis tisztán.


a többi szín is gáz,hála istennek a menyasszonyok 90%-a nem válasz ilyen idétlen színeket. és igen, minden színnek jelentése van, nem árt meggondolni. nem véletlen a piros menyecskeruha sem.

2011. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg GYÖNYÖRŰEK a feketével kombinált ruhák, úgyhogy el is mentem a linkeket magamnak, bár én nem akarok férjhez menni, de ki tudja... :) Ha véletlen sor kerül rá, tuti hogy ilyen jellegű ruhám lesz. Egyébként én is úgy tudtam, hogy a fehér a szűziességet volt hivatott jelképezni...
2011. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A gyászos megjegyzésekre csak annyit, hogy Magyarország nem egy tájegységén éppen a fehér volt a gyász színe! Hagyomány kérdése az egész, és mivel nemcsak a világon, de Magyarországon is rengeteg régi szokás létezik - amik ráadásul sokszor "szembemennek" egymásnak -, nem lehet megmondani, általánosan mi a követendő irány. Az a legjobb, ha mindenki kiválasztja a neki tetsző dolgokat a hagyományok és szokások gazdag tárából, és azokat viszi át a saját életébe.


Ja, és egészen a XIX. századig nem is volt szokás a fehér esküvői ruha, a régi korok nemesei és közemberei egyaránt színes ruhában házasodtak! ;) Ennyit arról, mennyire hagyományos a hófehér ruha... Inkább divatosnak mondanám, de azt meg nem kötelező senkinek követnie ugyebár...

2011. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én elképedtem a kérdésen,de ahogyan belenézegettem a linkekbe,nagyon megtetszettek,persze nem mind,a legjobban a vaterás második link tetszett,az gyönyörű.Teljesen fekete menyasszonyi ruhát soha nem választanék,mert abban sztem olyan hatású lenne az esküvő,mintha Mortisa menne férjhez az Addams-familyből:D Úgyanúgy meg kell találni az ízléses arany középutat ebben is,mint egy sima fehér menyasszonyi ruhánál.:)

Amúgy az senkinek nem jut eszébe,hogy a fekete -fehér színkombináció az ünnepélyességet fejezi ki?Hiszen rengeteg eseményre megyünk el fekete szoknyában-fehér blúzban,és az nem feltétlenül gyászos alkalom..

2011. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!