Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Keresztelőnél mennyit illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztelőnél mennyit illik adományozni a templom javára?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy illetlen, de külföldön élek, és egy kicsit tájékozatlan vagyok ilyen ügyekben. Szóval keresztelőnél mennyit illik adományozni a templom javára?
2007. aug. 11. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 4 keresztgyerekem van, mindegyiket más-más templomban kereszteltük meg.Miután a keresztelő ingyenes,és a templom lehetőségeit is figyelembe vettem/mármint a bensőségessé tétel,a több nyelven elmondott beszéd,gyerek-felnőtt énekkar stb./ennek alapján adományoztam.Legutóbb 3 éve a Mátyás templomban voltunk, akkor csak az adományra 15000-ft-ot adtam.A többi az plusz,attól függ mit kérsz.Lehet hogy szerencsés vagyok, de mindegyik olyan szép és bensőséges ünnep volt mindannyiunknak,hogy ez az ár csekély volt ahhoz képest,amit szívem szerint adtam volna.
2007. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%
csakis magad szabod meg az árat, ammenyit gondolsz, hihetetlen igy tolták el a hálapénzt, már azt sem tudják mennyit adjanak egy havi fieztésnél már meg sem állnak hihetetlen.....
2007. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!