Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 38 éves menyasszonyként, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves menyasszonyként, és 40 éves vőlegényként, illő nagy lagzit csapni?

Figyelt kérdés

Kb 120 fős esküvő lenne. A vőlegénynek ez már a harmadik házassága (van 3 gyereke) a menyasszonynak ez az első.

Igazi lagzi lenne: zenekarral, koszorúslányokkal, fehér abroncsos ruhával, meg úgy mindennel ami kell. Illő ez ennyi idős korban?


2011. jún. 10. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

he??????


az illő, ami nektek jól esik ;)

2011. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Olyan lagzit csapjatok, ami nektek jól esik. Miért tiltaná az illem,hogy kifejezzétek a boldogságotokat?
2011. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Én voltam tavaly egy 43 éves menyasszony és egy 44 éves vőlegény esküvőjén. Ők nem csaptak felhajtást úgy érezték "idősek hozza" pedig mindkettőjüknek első házasság. A nő halvány zöldben volt...a férfi kosztümben...összesen kb 30 ember volt.


Harmadik házasságnak kicsit röhejesnek találom:D de ha neki így jó, nem az én bajom:) áldásom...

2011. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
ezt mindenki maga dönti el. Nővéremék most esküdnek. 33N és 46F. A szertartáson sokan lesznek, de az ebédet nem tudják csak a családnak állni. Utána meg lesz egy nagy parti valahol, rengeteg emberrel, de ott mindenki maga állja az italt.
2011. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

"férfi kosztümben" - aha, a nő meg öltönyben, igaz?


Kérdező: naná, hogy illik! Ki mondja meg, hogy nektek mi a jó? Csakis ti tudjátok.

2011. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

"férfi kosztümben" - aha, a nő meg öltönyben, igaz? :)


Bocs egész nap tanultam, kicsit már kivagyok...szóval értettétek az a lényeg, nem? :)

2011. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

"férfi kosztümben" neeeeee, magam alá hugyozva röhögök fél órája!!!!!! :DDDD áááááá

kuuuuuuurvajó! köszi! :D elképzeltem a Bud Spencer külsejű barátomat egy kosztümben az esküvőnkön :DDDDDD

2011. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
:D örvendek, hogy megnevettettelek, bárcsak nekem is ilyen jó kedvem lenne:D :P na de ez már megérte:)
2011. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

az első házasság: oké, naiv az ember, sokunkkal megesik!

a második házasság: az első nem sikerült, de majd a második!

a harmadik házasság: WTF? akinek 2x nem sikerült, az minek erőlteti a 3.-at??? :)

2011. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 napietus ***** válasza:
37%
ha a menyasszonynak az első házassága, miért ne vehetne fel fehér ruhát? az meg, hogy mekkora maga a lagzi, tényleg döntés kérdése, erre nincs illemszabály.
2011. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!