Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fejben szoktad tervezgetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fejben szoktad tervezgetni az esküvődet, aminek még az időpontja ki sincs tűzve?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 23:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
nem
2011. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát igazság szerint igen. Nem azt a részét, hogy milyen szép lesz, meg jajj odavagyok. A párom családja megköveteli majd a templomi esküvőt, felhajtással, külsőséggel, fölösleges szervezkedéssel stb. Én meg azon gondolkozom, hogy milyen lesz kikeresztelkedni meg ilyenek (főleg, hogy elveimmel alapból szemben áll, hogy megtegyem, anélkül meg katolikus pap meg nem esket). Néha meg azon töröm a fejem, hogy mik lennének a következményei, ha egy anyakönyvvezető előtt történne, összvissz két tanú jelenlétében.
2011. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Szoktam néha, de nekem csak az a fontos, hogy ne legyen cigány zene :D

24F

2011. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Én állandóan. Már egész kislány korom óta.
2011. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:19


kikeresztelkedni honnan? f/n?

2011. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem.


24 f

2011. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
00.19 vagyok. Megkereszteletlen, felekezeten kívüli emberből tudotmmal katolikussá kell keresztelkednem, hogy a katolikus pap a katolikus templomban összeadjon minket. Ha más felekezetben (pl. református) meg lettem volna keresztelve, akkor már nem kéne. Sőt talán most se volna kötelező katolikusra, csak ez a kézenfekvő. Nekem legalábbis ezt mondta eddig mindenki. (Nem fenyegetésből, hogy jajj, a templom, rettegj-menekülj, csak simán tájékoztattak róla, hogy nekem ez is hozzá ofg tartozni a dologhoz....)
2011. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Még egyszer 00.19. 20/L
2011. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

az akkor megkeresztelkedés nem kikeresztelkedés. Kikeresztelkedni egy másik vallásból szoktak kereszténynek.


Amúgy igen, szoktam. Hogy hol lenne legjobb helyileg, mert elég szétszórva élünk, mennyit lehetne rászánni, ebbe mi férne bele, hány ember stb. Többek között ezért sincs időpont, mert amíg ilyeneket nem döntünk el, ki sem lehet tűzni.

2011. jún. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szoktam:D

Van olyan, hogy meghallok egy számot, na tuti erre táncolunk majd...

Néha elképzelem, hogy milyen lesz az esküvőn amikor először táncolok a párommal...

Milyen lesz megölelni a szüleit...

Milyen lesz táncolni apukámmal...

Milyen lesz IGEN-t mondani, a páromnak (biztosan elsírom magam:) )

21-L

2011. jún. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!