Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fejben szoktad tervezgetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fejben szoktad tervezgetni az esküvődet, aminek még az időpontja ki sincs tűzve?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 23:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

21/N

2011. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem. Pedig néhány hónapja volt az esküvő.

De előtte passzív szemlélőként végigkövettem néhány barátnő előkészületeit a sajátjukra és már ebben is elfáradtam.

Kis esküvő volt (emiatt is), egyetlen kérésem az volt, hogy egy kellemes étteremben legyen egy jó családi összejövetel utána. Ehhez gyakorlatilag semmi nem kellett az asztalfoglaláson kívül. Ott mindenki a la carte választott magának, közben beszélgettünk, viccelődtünk.

Spontán, görcsmentes és jó hangulatú volt az est, nem voltunk hullafáradtak utána. Nekem nagyon bejött :)

29/N

2011. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szoktam ám de még hogy mennyire, pedig nem lesz esküvőm.
2011. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen szoktam bár nekem már csak az a kérdés hogy jövő összel vagy utána májusban lesz. Tehát nem annyira távoli.
2011. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
Én legfeljebb azt tervezgetem, hogy ússzam meg.
2011. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én tervezgettem kicsi korom óta. Mindig változott a kép. De mindig volt konkrét elképzelés (ruha, helyszín, színek, kerek asztal, zenekar, stb). A valódi esküvőmön megmaradt néhány "megálmodott" motívum. Én bálteremben képzeltem el az esküvőt nem sátor alatt, ez így is lett. Élő zenét akartam 3-4 fős zenekarral, így is lett. Mulatós zene nélkül csak retro (60-70-80-90-es zenék) számokkal, ez is megvolt. Nem teljesen fehér ruhát akartam (volt benne bordó rózsa minta) ez is sikerült. A többi dolog a színek, kaják, stb azt nem az elképzelésemhez, hanem a teremszínekhez (virág, díszítés, székszoknya) és a lehetőségekhez igazítottam (kaja). Szerintem külön hasznos volt, hogy mikor megkérték a kezem és kitűztük a dátumot volt konkrét elképzelésem (férjem bejelentette, hogy neki teljesen mindegy mi hol lesz, hogy néz ki stb, ő ezeket az embereket akarja meghívni minden mást csináljak én) így a különböző szolgáltatók nem tudták rám erőltetni a számukra legkényelmesebb megoldásokat. Így tényleg olyan esküvő született, ami nekem (és nekünk, mert mindig mindent egyeztettem a férjemmel, hogy ha esetleg hány az ötlettől akkor szívesen változtatok :D) tetszett és nem a szolgáltatóknak.
2011. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szoktam :) Pár év múlva esedékes, de kislánykorom óta álmodozom róla. Csak azóta már van konkrét személy, akit odaképzelek. Van pár motívum, amit meg szeretnék őrizni (pl. szabadtéri esküvőt szeretnék, valami szép kertes részen, vagy tó mellett, milyen legyen a hajam, illetve, hogy melyik szám szerepeljen mindenképp a repertoárban), a páromnak már beadagoltam a szabadteret, az a legfontosabb :) Az interneten szoktam menyasszonyi ruhákat is nézni, mert szépek, és ellazulok tőlük :D

20/L

2011. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen szoktam!

Aztán elkeseredek, hogy mikor lesz meg rá az anyagi keretem!-mert a többi(szerelem, vőlegény) már meg van hozzá!

2011. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!