Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor már mertetek tervezge...

Ilyenkor már mertetek tervezgetni?

Figyelt kérdés

Csupán 5+2 hetes vagyok, még uh-on sem voltam. Viszont arra gondoltam,hogy lehet elterelné a gondolataimat az első 12 hétről, ha egy kicsit már tervezgetnék.

Hogy milyen babakocsink legyen, hogy dekoráljuk a szobáját stb. Vagy ezt ilyenkor még babonából nem szabad? Túl korai?

Jobb, mint a vetéléses történeteket olvasgatni!


2011. ápr. 21. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok babonás, nem hiszem, hogy ezen múlna bármi...


Ha szeretnél tervezgetni, akkor tervezgess nyugodtan :)


És gratulálok!

2011. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan!
2011. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok babonás. tervezges én is nézegettem a babakocsikat a kiságyakat. Sőt bevallom 6 hetes voltam amikor az első kisruhát megvettem neki... Igaz a család kérésére nem hozhattam haza így tesóm "vigyázott rá" mig meg nem született a tulajdonosa :)
2011. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tervezgetés nem egyenlő a megvalósítással!Nem feltétlen babonából,hanem mert számíthat ha már tudod esetleg a nemét és még az ízlésed és elképzelésed,ötleteid is sokat változik 8-9 hónap alatt.(nálam legalábbis)!A tervezgetés az egyik legklasszabb dolog :) úgyhogy hajrá!!!Nagyon kellemes babavárást!Egy 2,5 éves és egy 5hónapos kisfiúk anyukája
2011. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:) Nézd, én egyáltalán nem vagyok pl babonás. A sok rémtörténet olvasgatása pedig tényleg nem jó időtöltés..

Nyugodtan tervezgess, nézelődj.. Sőt, ha úgy érzed egy két dolgot (apróságot) meg is vetetsz. Én nem bírtam volna megállni, 6 hetes terhesen, hogy mikor beléptem az üzletekbe, ne nézzem meg a babarészleget...s ha már megnéztem volt, h vettem is egy két apróságot, amitől sokkal közelebbinek éreztem azt az időpontot, mikor már a picikémet végre a kezemben tartahatom... :)

üdv.

2011. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már a teherbe esésem előtt kitaláltam a neveket. Miután kiderült, hogy sikerült, gyorsan össze is írtam a babakelengye listát, utána néztem, hogy kb. mi mennyibe kerül. Már vettem magamnak egy csomó kismamaruhát is, szoptatós párnát. Magzati szívhangfigyelőt megrendeltem a 8. héten.

12+3 h km

2011. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az ötödik hétben vagyok, és az első öröm után rémtörténetek hadát kezdtem olvasni a neten... aztán rájöttem ez semmire sem jó, úgyhogy abba is hagytam, és azóta csak nézegetem a szekrényemben a ruhákat, amik majd jók lesznek, ha nagyobb a pocakom... meg megnézem, mekkora lehet a kicsi, kb akkora mint egy almamag. És ez megnyugtat.

Inkább tervezgetek, persze nem vásárolok még, de tervezgetni olyan jóóóóóó....

2011. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!