Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőnkre szeretnék saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőnkre szeretnék saját kezüleg dekorációt készíteni, Ötletek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha jelentkezel e-mailben, küldök néhány leírást. Ugyanis van egy dekorációs "gyűjteményem", amiben vannak esküvőre vonatkozó tippek. Ha szeretnéd, bescannelem és elküldöm.

Nagyon jó tippeket tartalmaz, házilag is elkészíthető dekorációkról van benne szó.

2009. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! ment a mail!!!!

Köszi:)))

2009. márc. 23. 10:31
 3/7 anonim válasza:
78%
Én keresztszemes képet készítettem, amit aztán bereketeztünk. Kis kép volt, 10×10 cm, plusz keret. Természetesen galambok voltak rajta. Pici borítékban pénzt adtunk mellé. Sikkes ajándék volt, nagy sikert aratott.
2009. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helységet (étterem) szeretnéd dekorálni, ahhoz nekem is van ötletem. Magam csináltam annak idején és szép volt. Örömmel alkottam és ezért is volt sikere.

Tudok róla képet küldeni és e-mail-ben elmagyarázom, hogyan kell készíteni. Amúgy kép alapján is simán elkészíthető.

2009. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor neked is elküldöm a címem! érdekel minden ötlet
2009. márc. 23. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:

én az autót díszítettem fel tüllel. nem volt szivem virágokat autóra ragasztani, valahogy nekem a gép és a virág nem illik össze


mi választottunk egy motívumot (hattyú), amit a meghívókra is én festettem fel, és egy nagy képet készítettem belőle, ami a lagzi termében lett a fal dísze


lényeg a színhatás, mi a bordó-vaj színt választottuk, a meghívótól, az asztalokon át, a terem színein át, a ruhánkig is minden ilyen volt (persze itt előbb a vaj, majd a bordó, nem egyszerre). Nem volt semmi!

2009. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Én az esküvőmre egyszerű dekorációt készítettem: krepp-papír + lufik. Ha a kevesebb-több elvén csinálod, nagyon szép dekoráció lesz belőle. A jegyesasztal fölé olyat csináltam, hogy kivágtam két szívet (összefonottat) kartonból, majd rátűztem a krepp-papírt. Igazán jól mutatott. De voltam olyan esküvőn, ahol papírgalambok voltak az asztal fölött, az asztalokon pedig kicsi, zöldekkel teletűzdelt kaspók. Az nagyon jól nézett ki. Az elkészítése: kell hozzá műanyag kaspó, habszivacs (a virágboltban tudod megvenni) és bármilyen fűféle, levél vagy virág, ha az jobban tetszik. Egyszerűen egy napig áztatod a habszivacsot, hogy jól megszívja magát, majd beletűzdeled a zöldeket vagy a virágokat. Hidd el, nagyon szépen mutat. De ezt érdemes az esküvő előtti napon elkészíteni, hogy frissebb legyen. Ja! A végén, ha kész a kis csokor fújj rá növényfényt, attól sokkal szebben mutat majd.

Remélem segítettem!

2009. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!