Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha januárra tervezzük az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha januárra tervezzük az esküvőnket, mikor kell időpontot kérni? és januárban már nem lehet karácsonyi dekorációt használni ugye?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

most.

Ha még kapsz.Attól függ hol szeretnétek tartani

2011. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
hát januárban már nem olyan aktuális a karácsonyi dekoráció szerintem:)
2011. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
jövő augusztusba
2011. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak igaza van, függ a hely népszerűségétől, de mindenképpen már most próbáljátok lefoglalni. Ha nem a legnépszerűbb helyek egyikén tartjátok, akkor biztosan le tudjátok foglalni a megfelelő időpontra.

A karácsonyi dekoráció szerintem sem a legjobb januárban, de esetleg színvilágban, néhány apróbb díszben megjelenhet. Bár nem rég láttam egy műsort, egy angol párról, akiknek nyáron volt az esküvője, de a menyasszony imádta a karácsonyt, így a vőlegény azzal lepte meg, hogy a lagzin a dekoráció teljesen karácsonyi volt. Szóval igazából semmi sem kizárt, elvégre is ez a ti napotok! És a január még mindig közelebb van a karácsonyhoz, mint a július :))

2011. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi idén májusban alig találtunk JÖVŐ augusztusra időpontot. Bár január nem igazán esküvőszezon, akkor lehet kevesebb lagzi van. De ha már január, akkor én inkább decemberben tartanám. Szép lenne karácsonyi vagy szilveszteri esküvő.
2011. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan használj olyan dekorációt, amilyet akartok, elvégre a ti esküvőtök.
2011. szept. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tatabányán tartanánk
2011. szept. 24. 11:34
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Nos, ha januárban szeretnétek akkor ajánlatos lenne novemberben időpontot kérni, mert van 31 nap türelmi idő. Amint az letelik, akármikor egybe kelhettek,de azt a 31 napot meg kell várni. Sok boldogságot!

Bibi 21/L

2011. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bemehettek most is akár,de legkésőbb olyan november végén szerintem...Nem sok idő,de vigyetek anyakönyvi kivonatot,személyit magatokkal.
2011. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

min 30 nappal, de max 6 hónappal előtte lehet/kell időpontot kérni


ha karácsonyi dekort akarsz, akkor olyat kapsz - a te dolgod ;)

2011. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!