Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül pécsen mostansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül pécsen mostanság mennyasszonyi ruhát kölcsönözni? Lehet 1 napra is kölcsönözni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 25. 12:35
 1/5 anonim válasza:
75%
jo draga
2008. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a ruha ára egyáltalán nem a helytől függ, hanem attól, hogy milyen típusút, fazonút választasz. Jó keresgélést! :)
2008. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pécsett rengeteg szalon van! legalább 10! én kb. fél éve voltam menyasszony. az elizabethből volt a ruhám. menyasszonyi + menyecskeruha került együtt 90 ezer ft-ba. van olcsóbb is!
2008. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos,mindig eg hétvégére kapod meg csütörtöktől hétfőig.(Ha éppen nincs szezon,és valami miatt nem értek rá hétfőn és seh sem megy,akkor meg tudod beszélni a néninvel,hogy mondjuk kedden visszaviszed...)

Érdemesebb háznál lévő esküvői szalont keresni külvárosi részekben,mintsem a belvárosban nézegetni egy szalont.Ha nem lettem volna 25hetes babás,amikor esküdtünk,akkor 18ezerből megúsztuk volna.Amúgy a néninek15ezernél kezdődtek a ruhái,de köztük is volt olyan,hogy nagyon szép,csak előző évi vagy korábbi modell,de kit érdekel,hogy az esküvődön mikori modellben vagy,no meg én nem fértem bele:):):)Az ezévi modellek drágábbak,attól függ,hogy hányan vették fel,de 90ról indulnak.No most a menyecske ruha is 15-20ezer forintnál kezdődik,de az nem kötelező.Ha szolíd esküvőt csináltok akkor semmi baja nem lesz a menyasszonyi ruhának csak vigyázz rá.Én végig a fehérben voltam,vacsorán is,majd a néni megkérdezte,hogy volt-e rajtam a ruha egyáltalán olyan tisztán vittem vissza.Keresgélj sokat,nézz be csak úgy szalonokba...sok helyen időpontegyeztetés alapján kell menni.De ha nincs konkrét elképzelésed hamar meg fogod találni a neked árban és fazonban megfelelőt.Nekem a 3. ruha,amit felpróbáltam...

2008. febr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
milyen nénit emleget az előző válaszoló? ki az? egy konkrét személyre gondolsz?
2008. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!