Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » "A szülők fizetik az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A szülők fizetik az esküvő összes költségét!? " Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Általában így szokás. Ahol megtehetik.
2011. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Régen így volt, de ma már nem.

Volt mikor anyumék keresztlánya ment férjhez és nagyon sok mindent ők fizettek, mert úgy szokás. Na de most, hogy én szeretnék férjhez menni, nem adnak bele,mert már nem állnak úgy anyagilag.

2011. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Ahol megtehetik, ott miért ne. De manapság már nem szokás.
2011. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Mindent mi fizettünk, csak a videót nem.
2011. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Én ezzel nem értek egyet. Senkitől nem várom és elvből nem is várhatom el, hogy állja az esküvő költségeit! Lehet, valakinél csak így sikerült a házasság, de mi a párommal együtt szeretnénk finanszírozni az egészet. Tudjuk, hogy sokba kerül, de amivel lehet, spórolunk (pl. készítjük, nyomtatjuk a meghívókat). Plusz gyűjtjük is rá a pénzt, hiszen a mi, kettőnk napja lesz. Nem pedig a szülőké. Ők és a többiek is szintén vendégek.

De ez az én véleményem!

2011. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm esküvőjén úgy volt hogy közösen fizették a költségeket.
2011. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom... mi pl külfőldön vagyunk, és lakásra gyűjtünk... amint meglesz, az esküvőre gyüjtünk majd. Nekem eszembe sem jutott, és a páromnak sem, hogy a szülőknek kellene fizetniük az esküvői költségeket, akár megengedhetik maguknak akár nem.
2011. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

Ez régebben így volt. Ma meg már vagy így van, vagy nem. Nálunk pl. kb. a kétharmadát a költségeknek a szüleim fedezték, ők vállalták a szervezés nagy részét is, a kaját a sütit pedig a rokonságom vállalta be, a maradék egy harmadát meg mi fizettük, vagyis inkább a férjem, mert akkoriban sajnos már csak neki volt munkája kettőnk közül.

A mai világban szerintem teljesen változó, hogy ki fizeti a költségeket, milyen arányban.

2011. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

""" Ők és a többiek is szintén vendégek.""" A szüleid csak vendégek a lagzitokon?

Mert a mi lagzinkon a legfontosabb jelenlévők, azaz a szüleink.

2011. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 napietus ***** válasza:
88%

nálunk az én részemet a szüleim fizették. a férjem maga fizette, mivel édesapja már nem élt, anyósomtól meg egyedülálló nyugdíjasként nem volt ez elvárható.


szerintem nincs benne kivetnivaló.

2011. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!