Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit, milyen kis egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit, milyen kis egyszerű köszöntőt illik mondani az ifjú párnak?

Figyelt kérdés
Nemsokára egy nagyon kedves ismerősömnek lesz az esküvője.Neten tartjuk a kapcsolatot,személyesen nem tudunk találkozni sajnos csak nagyon ritkán! Szeretném kifejezni hogy mennyire örülök annak hogy összeházasodnak! De sajnos még nem értek ehhez,mert elég fiatal vagyok(13 éves) de mégis szeretném őket egy-két szép szóval felköszönteni! Nagyon fontos lenne nekem ha segítenétek ebben! nagyon hálás lennék!Szóval akkor arra lennék kiváncsi hogy mit mondjak,és illik-e a gyerekről is szót ejteni vagy sem?! nagyon köszönöm előre is! ja még annyi hogy kb 10-11 évvel idősebbek tőlem és nem tegeződünk ! :)
2011. júl. 8. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában csak annyit mondanak, hogy sok boldogságot, amikor vége a rendezvénynek :D és mindenki végigpuszilgatja őket.
2011. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt tudom,de sajnos csak neten tudom felköszönteni őket! és akkor is elég lenne az hogy "sok boldogságot"?
2011. júl. 8. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, meg amit gondolsz, hogy mennyire örülsz neki stb...
2011. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot!
2011. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Mivel már találkoztatok, akkor gondolom tudod a címüket. Küldj nekik házasság kötésükre gratulációs képeslapot, abban van idézet is!

Üdv két gyermekes Anyuka.

2011. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úristen nem tegezed őket xD??? az kemény
2011. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem azt tanították hogy 10 évnél idősebb személyeket nem illik tegezni! és én ragaszkodom hozzá! + még annyi hogy a lány az egyik tanárom volt a suliban! szóval ennyi!!! de nem értem miért ezzel kell foglalkozni!!!! köszönöm az értelmes válaszokat!!!!!!
2011. júl. 9. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!