Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Választott már valaki olcsó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választott már valaki olcsó, de jó megoldásként keringős ruhát esküvőre?

Figyelt kérdés
Mert amilyen keringős ruhák vannak manapság,simán elmennek esküvőre is, és mivel főleg erre nem akarok 100E-t költeni,ebben gondolkodom.
2011. júl. 12. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

mikor én keringőztem és béreltem ruhát, akkor a sógornőm kérdezett rá hogy lehet-e bérelni esküvőre és azt mondták neki hogy NEM ezeket a ruhákat csak ilyen sulis keringőzésekre adják ki.

Ha szerencséd van találsz olyan szalont ahol ki fogják adni bérbe, de én túl sok reményt nem fűznék hozzá.

2011. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
amennyibe a bérlés kerül, annyiért már vehetsz is egyet - akár újat is - valamelyik aukciós oldalon vagy külföldi webshopból...majd el is adhatod később
2011. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De a szalonban nem kell azt tudni, hogy én abban a ruhában nem keringőzni fogok:)

Barátnőm így csinálta, kb 15E-ből megúszta.

2011. júl. 12. 15:39
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Én ugyan nem, de simán lehetséges. Megmondod, hogy fiad, tesód, uncsiteső veled keringőzik, vagy koszorúslány ruhának kell. Nekem 10.000 volt ékszerrel mindennel együtt, senki meg nem mondaná, hogy nem esküvői, hanem keringős. De a varratás sem olyan drága.
2011. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell tudniuk, hogy arra kell ez biztos, de amikor épp nincs főleg nyáron suli és nincs is szalagavatós időszak, akkor tudni fogják, hogy mire kell. Nem hülyék ők.

Ha meg bálba kell azt mondod, akkor azt illik tudni, hogy az ilyen mindenféle bálos ruhákat nem külön külön szokták kibérelni, hanem egy helyről mindent és egyformát.



De ha találsz egy szalont ahol megtudod velük beszélni akkor lehetséges, hogy kiadják.


De felénk nem adták ki, 3 szalonba voltunk és mind nevetve finoman nemet mondott.

2011. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mi közük hozzá, hogy hová veszem fel a ruhát, aminek a kölcsönzéséért fizettem? Mi van, ha szeretnék olyan képeket készíttetni magamról, amelyen báli ruhában vagyok, mert az olyan romantikus, és mondjuk ezzel akarom meglepni a páromat?
2011. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nálunk pl. falunapon(augusztus) is szoktak keringőzni...
2011. júl. 12. 16:23
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:14


Hát én tőlem aztán ne kérdezd, hogy mi közük hozzá. Gondolom azért nem adják ki mert sokkal olcsóbb lenne és az már nekik nem éri meg. Így rábeszélik a valódi menyasszonyi ruhára.


Igaz azt én sem értem, hogy ha már kölcsönző akkor miért nem azt választom amelyiket én akarom.

2011. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van, h menyasszonyi ruhák vannak keringőre, de olcsóbban adják ki. Vannak ruhák kifejezetten szalagavatóra is, de azok a leselejtezett, agyonhordott menyasszonyi ruhák, viszont olcsóbban adják valamennyivel, mint a szebbeket.
2011. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
kérdező az a legegyszerűbb ha a szalonokban érdeklődsz, ha nincs pénzed a drága ruhára akkor nyugodtan béreld ki az olcsót, szerintem semmi rossz nincs benne, nem lesz ráírva a ruhára, hogy az nem igazi menyasszonyi ruha.
2011. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!