Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki tud olcsó terem bérlést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud olcsó terem bérlést? Esküvöre és ételt?

Figyelt kérdés
Most lesz az Esküvöm. Szeptemberbe. de nem találok jó helyet. vagy terem bérlésre gondoltam és oda szálitatni ételt. de ki tud ilyet olcson vagy meg fizethető áron?
2011. máj. 24. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár 250 km-re is elvinnéd a násznépet? Ha nem, akkor tedd már azt is hozzá melyik környék érdekel?...
2011. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Ez nem igy mukodik. Keress fel egy rendezvenyszervezot.
2011. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
De ez így működik, ha nem akar a rendezvényszervezőnek x%-ot leperkálni... Tudom én, hogy aranykorát éli ez a szakma de sokkal kevesebbért és sokkal nagyobb izgalmakkal megszerveztük mi magunknak az esküvőnket. És soha nem adtam volna pénzt ki azért, hogy megfosszam magam az élményektől! :D:D:D
2011. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

előzővel egyetértek.


amúgy tuti pesti, 'azok' szoktak úgy csinálni, mintha pestből állna a világ...

2011. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Budapeseti vagyok! igen nem azért nem, irtam oda hogy bp mert azt hiszem hogy csak bp van, hanem mert kifeljtetem... meg itt ülök és keresek valami jó helyet mert sokan meg halják hogy Esküvöre kell kaja vagy hely akkor 10-15 ezer./fő a helyért meg elkérnek 180 ezret az Arnytizbe. és ez a legolcsobb és 50 ember fér el. Pl. -ul de vannak sokkal drágáb is le esem a székröl olyan árak vannak..
2011. máj. 24. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Mér' van 'azon' kívül más is az országban?! XDXDXDXDXD
2011. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Na, azért hogy segítsek is...

Kösd fel a nadrágod, egy lakodalom nem kevés pénzbe kerül. Mivel nagyon összetett dolog az esküvő megszervezése (fotós, videós, helyszín(ek), polgári/templomi ceremóniák leszervezése (anyakönyvvezető, pap), virágok, meghívók stb.), ezért a sok apróságból jönnek össze a százezrek, milliók.

Én azt mondom, mindenki maga tudja mennyit engedhet meg magának de úgy gondolom te is fogsz a "környékeden" találni olyan helyet, ami megfelel.

Amúgy ha vidéki lennél előszeretettel ajánlanám figyelmedbe a "sátras lagzit"! :):):)

És így végezetül még egy tipp, érdemes már most kitalálnod a férjezett neved, hogy gyakorold leírni!

Sok boldogságot! :)

2011. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi! a válaszod! ezek mind meg vannak a zenész a virág, eljegyzési gyürü, fodrász, vöfély minden csak a hely és a kaj hiányzik! jah meg meg az itl is:-)

ha szerintetek csak Bp van akkor mért nem válaszol Bp-ti is?

!!!

2011. máj. 25. 05:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz iskolákban! Elég jó árakat adnak.
2011. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!