Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik esküvőre borítékban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik esküvőre borítékban készpénzt ajándékozni? Vagy más ötlet?

Figyelt kérdés

Szempontok:

1. nincs túl sok pénzünk (kp.-ban max. 10.000,- Ft-ot tudnánk ajándékozni)

2. közeli, baráti kapcsolatban vagyunk a menyasszonnyal

3. a házasulandók már nem olyan fiatalok (50 felettiek), és egyiküknek sem ez lesz az első esküvőjük

4. ők is takarékos esküvőt rendeznek, tehát nem hetedhét országra szólót

5. tucat ajándékokat nem szeretnénk venni (étkészlet, ágyneműhuzat)

6. Esetleg a vásárlási utalvány jó ötlet vagy inkább készpénz legyen?


2011. júl. 12. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
A vásárlási utalvány is jó ötlet.
2011. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Nincs semmi gond ha pénzt adtok.

Szerintem az utalványt inkább ne.

2011. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem inkább valami egyedi dolgot kellene nekik venni/csinálni. pl nagyon szép fényképalbumot, ha van róluk fényképetek összeállíthatnátok nekik egyet, a végén hagynátok helyet, hogy oda az esküvő utáni képeket rakhassák be:)
2011. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 hete volt és szinte mindenki pénzt adott.-Sokkal jobb mint 6 mikro és 8 kávéfözö.Jobban tudjuk mire van szükségünk.
2011. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó a készpénz.

Ha vásárlási utalvány, akkor olyasmi, amit tényleg el tudnak költeni, vagy valami élmény-dolog (pl. utazás, étterem, színház)

2011. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szinte CSAK borítékos pénz az ajándék...
2011. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

16:31 fényképalbumot akkor tudsz, ha annyira közeli ismerősök..

De ha én ilyet kapnék, nekem nagyon fura lenne, nekem ez nem ajándék-kategóriába tartozó dolog. A képek nálunk vannak, mi tudnánk normálisat magunknak, másnak semmi köze hozzá.

2011. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem az első esküvő akkor ne is vegyél semmi cuccot mert vélhetően mindenük megvan...

sztem annyit ad mindenki amennyi van, ha nektek ennyi hát ennyi, sztem nem gáz, vegyél valami pofás képeslapot és tedd bele abba a jókívánságaiddal együtt

2011. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
16:31 vagyok Igen, lehet hogy nem mindenki örülne neki,de ez csak egy példa volt:) Ezernyi más egyedi dolgot is lehet adni,csak kicsit keresgélni kell:)
2011. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Én adnék esetleg borítékban pénz és pl graviroztatnámaz esti pezsgős poharaikat.

De a vásárlási utlavány is jó ötlet pl a Média markt- ban 5 évig lehet beváltani.. tehát azt vesz rajta majd amire éppen szüksége van...

2011. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!