Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a ruhát mennyibe kerülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a ruhát mennyibe kerülne megvarratni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 12. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
nem tudom, és ne haragudj, hogy ennek ellenére válaszolok, de szinte pont ugyanilyen ruhája volt a most hétvégén házasodott menyasszonynak, ahol voltunk lagziban :)
2011. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon szép ruha. Az pedig, hogy mennyiért tudod megvarratni attól is függ, hogy melyik városban szeretnéd, Budapesten például drágább, mint mondjuk Pécsett. Nézz körül az interneten, hogy melyik szalonban mennyiért vállalják a ruhák varrását, általában méter áron vannak megadva, abból már körülbelül ki fogod tudni számolni. Sok boldogságot!

2011. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igy neked senki sem fogja tudni megmondani, függ ez attól is h milyen településen, milyen szalonba/ varodába
2011. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...Csongrád megyében lakom, tud valaki esetleg ajánlani varrónőt?
2011. júl. 12. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
kb. 20000 sztem. abból kiindulva hogy nekem egyegyszerűbb báli ruha volt 10e.
2011. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a baj h ilyen nem lesz mert ez tuti selyem meg minden és ha másból varrják már nem így néz ki. De szerintem keress egy jó varrónőt aki szabásmintát is tud készíteni, mutasd meg neki h ilyesmit szeretnél, és mennyiért tudna ilyesmit csinálni. Szerintem kb 50-80 de függ az anyagtól is, illetve főleg attól, szóval akár 100x ennyi is :D
2011. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg legalább 100 ezer anyaggal mindennel együtt!
2011. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 éve Budapesten 120-ért varrtak ruhát (mondjuk egyedit).

Az a baj, hogy az anyag kerül nagyon sokba. Amiből a felső része volt az enyémnek 10ezer felett volt métere:( És nem volt semmi extra. Csak szép, jó minőségű anyag.

2011. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is több, mint 100 ezer forint lenne. Tényleg az anyag kerül sokba, na meg az, hogy az a neve, hogy menyasszonyi ruha. Ha azt mondanád, hogy szalagavatós, vagy báli ruhának kell, akkor mindjárt olcsóbb. Én is varrattam a ruhám 100 ezer alatt nem úsztam meg.
2011. júl. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!