Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságpártiak! Biztosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságpártiak! Biztosak voltatok benne, hogy össze akartok házasodni?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akik a hagyományos "együttjárás-lagzi-baba" sorrendet követik.


A párommal négy éve vagyunk együtt, már az első pár hónapban tudtuk, hogy ha minden jól megy házasság felé tartunk. Most azonban gyakoribbak a viták, és egyik percben úgy érzem, hogy akár most lehetne esküvő, a másikban pedig megingok, hogy egyrészt nem akarok még férjhez menni, másrészt vajon jól választok-e. Komolyak voltunk mindig, ez nem volt kérdés soha, csak most jött elő. Konkrét dátum nincs, de ha lesz lagzi akkor egy-két éven belül. A kapcsolatunkról annyit, hogy nagyon passzolunk, szeretjük is egymást, és meg is szoktuk a másikat (nem rossz értelemben)


Ti voltatok már úgy, hogy mikor komolyra fordult (belátható időn belül esedékes esküvő) akkor már nem tudtátok mit akartok?


2011. júl. 24. 20:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez egyénre változik!

Van aki minden napos veszekedéssel is összeházasodik van aki nem!Én például a "nem" kategória vagyok!

Úgy gondolom hogy a házasság nem azért van mert "ha nem megy majd elválok",hanem mert "vele akarom leélni az életemet"!És ha ezt nem érzem minden nap 200%-osan akkor még várnék egy darabig mert lehet épp csak egy rosszabb időszakban vagyunk amit majd kiheverünk!Ez nem baj,hisz ilyenből akadni fog a házasság alatt is!:)

Mi 4 hónap járás után költöztünk össze,8 hónap után eljegyzés,lassan 2 éve együtt vagyunk,van egy lakásunk,és jövőre tervezzük az esküvőt,úgy hogy én házasság ellenes voltam!:)De megismertem,tökéletes a kapcsolatunk "vitákkal" együtt(ami nagyon nagyon kevés),és vele érzem hogy igen,bármikor hozzá mennék,akár a tányértörés közepén is(ami tart kb 10 percig)!:)


DE a másik része hogy volt egy barátom 16 évesen,első nagy szerelem,együtt élés,asszony sors stb stb!Úgy éreztem hogy simán vele leélném az életem....

Aztán 1 év után felröppent a hír hogy lehet hogy el akar jegyezni...hát mit mondjak,nem volt őszinte a mosolyom!Úgy örültem neki,de valahogy még se!Ugyan ez volt mint nálad,hogy "jó" a kapcsolat(én akkor annak hittem,annak akartam hinni)...de biztos akarom én ezt?Biztos ő az igazi?(és jelzem nem ő volt az első szóval nem a kíváncsiság a többi után mondatta ezt velem)Na hál istennek nem kért meg,és még ledörrentettünk 2 évet!Hát így utólag örülök hogy nem őt mondhattam a vőlegényemnek!...


Ezt csak tapasztalatként írtam le!Nem biztos hogy nálatok is így van!Mérlegelj,próbálj kicsit kiszakadni a rózsaszín ködből aztán rájössz hogy valóban akarod e vagy sem!:)Inkább most mint később!

Remélem az előző példám a helyes és csak pillanatnyiak ezek a rossz gondolatok!:)

2011. júl. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!