Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Honnan tudhatom, hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy jó feleség leszek-e?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csakis onnan,hogy mennyire akarsz jó lenni.:) Biztos sokat segít,ha szereted,ha gondos vagy,ha melletted férfi maradhat. Csak rajtad áll.Sok boldogságot!
2011. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
sehonnan.majd 3-4 év után meglátod.
2011. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, de ezek a kérdések talán segítenek:

Tudod kezelni a vitákat? El tudod viselni,ha nem neked van igazad? Hajlamos vagy felkapni a vizet apró hülyeségeken?

Jól tudsz főzni? Nem vagy lusta a házimunkában?

2011. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Mi az, hogy jó feleség?

Ez itt a fő kérdés!


Én nem akarok jó feleség lenni. Egyenes, de jóindulatú, bölcs, szerethető, segítőkész, nyitott ember szeretnék lenni. Nem csak a férjemmel, hanem lehetőleg mindenkivel, aki nem akar bántani.

Bennem az, hogy jó feleség, inkább visszás érzést kelt. Ez olyan, mintha jó kislánya akarsz lenni a férjednek. Brr....

2011. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira rajtad múlik, inkább a férjeden, hogy ő majd annak tart-e vagy sem.Jó feleség szerepkört a társadalom úgy hozta létre, hogy :dolgozik, gyereket nevel, háztartást vezet, nem mellesleg ápolt is legyen, na meg hűséges.Mindezeknek, ha eleget teszel, lehet, hogy a közösség jó asszonynak fog tartani, attól még nem biztos, hogy a férjed is.
2011. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha már ez felmerül benned akkor pont nem a jó úton jársz a cél felé. Nem kell megfelelni. Akkor leszel jó feleség, ha boldog leszel hazudozások nélkül. Ennyi. legalábbis szerintem. Én legalábbis ilyen feleség szeretnék lenni egyszer, ha elvesz valaki :)
2011. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sörensen ***** válasza:
100%
Ne akarj jó feleség lenni szerintem se, mondom ezt férfiként. Anyám jó anya és jó feleség akart lenni, kis korában meg persze jó kislány - egész életünkben az egész család azt hallgatja, hogy ő mennyire jó, és ha azt mondjuk, hogy valami nem jó, akkor mintha a halálos ítéletet mondtuk volna ki felette. Rengeteg veszekedés forrása. Nem szabad ezt ilyen görcsösen csinálni. Találd meg önmagad, tanulj meg kapcsolatban és közösségben élni, és utána menni fog magától! Persze, törekedj a jóra, de ne megfelelni akarj! Lásd be a hibáid, a korlátaid, de vedd észre az értékeidet is.
2011. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

gondolom a házasság előtt is együtt éltek???

szerintem semmiben sem másabb,mint az együttélés annyi, hogy most már házasok vagytok :)

2011. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:29-es, ott a pont!! :-)


Én is valami ilyesmit akartam írni. De a te megfogalmazásod sokkal bölcsebb. :-))

19:43-as voltam.

2011. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ajánlok neked egy könyvet, én most ezt olvasom. Ez sem arra mutat rá, hogy hogyan legyél "jó" feleség, ugyanis ez egy relatív fogalom, mindenkinek mást jelent a "jó". A párod nyelvén kell megtanulnod beszélni, és neki is a tieden. Ettől lesz harmonikus egy párkapcsolat.


A könyv: Gary Chapman: Egymásra hangolva

2011. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!