Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A képeslapos/levelező lapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A képeslapos/levelező lapos lufieresztés nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy és ki csinálta a képeslapokat...stb
2011. aug. 1. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy ügyeskezű:)

Én. Egyik féle a keresztfiam esküvőjére készült, az bolti képeslap volt fehér rózsákkal, aminek a képes felére ragasztottam a szöveget, amit megszerkesztettem és kinyomtattam lézernyomtatóval papíralapú öntapadósra, itt írtam, hogy aki megtalálja a képeslapot, mit tegyen.....

A másik pedig (mert időközben profira vettem a dolgot) teljesen saját kezűleg készített, az ifjú pár képe is rajta van, és egy jókívánság. A másik oldalán a címzés és, hogy mit tegyen, aki megtalálja, persze hely hagyva a fogadalmaknak és a jókívánságoknak is. Ebben a szériában lesz olyan, amit a vőlegény ír a menyasszonynak és olyan, amit a menyasszon a vőlegénynek, tehát a címzés is egyedi, a többi a kettőjük nevére szól. Ezt kinyomtattatom 300 g-os ofszetkartonra, (mert a műnyomón nem nagyon lehet írni)aminek az egyik oldalát fényessel lamináltatom, és hogy még nagyobb legyen a durranás, az ifjú pár képével SAJÁT BÉLYEGET is készíttetek, és ez lesz rajta. Gondoskodok egy marék olcsó tollról is, hogy a kiosztott képeslapok és lufik mellé azt se kelljen keresgélni, vagy egymásra várni az írással. Sötétben lesz a felengedés, kis ledes fehérszínű lámpácskával (olcsó kulcstartó)együtt lesz a lufira kötve, és mint a csillagocskák, úgy fognak szállni az éjjeli égen, mi meg sokáig követhetjük a tekintetünkkel. Azt még nem tudom, hogy felfújt lufit vásároljunk-e kiszállítással, vagy palackot béreljünk és magunk töltsük az esküvő előtt a helyszínen. Ez majd a bekért árak alapján dől el.

2011. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!