Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz, ha szertartás után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha szertartás után nem dobom a lányoknak a csokrot?

Figyelt kérdés
Szeretném apukám sírjához vinni esküvő után. Rossz ötlet?
2011. aug. 11. 23:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Ez attol fugg. Nekem nem volt kinek dobni (nem volt hajadon) igy megtartottam emlekbe (de csunya lett egy ido utan). Ha akarod dobod, ha nem akarod akkor nem. Az igazi virag elhervad, masnap mar nem szep nem latom ertelmet dobo csokrot csinaltatni ami extra kiadas es az sem tart tovabb, csak akkor ha a tiedet meg akarod tartani. A muvirag maradando es szep is marad, azt lehet dobni is ha nem akarod megtartani es nem megy tonkre, ha megtartod akkor csinaltass dobo csokrot. A temetobe is ki szoktak vinni a menyaszony csokrat.

Ezek olyan "hagyomanyok" hogy valogathatsz aszerint hogy hol elsz, mit szeretnel es mi a fontos.

2011. aug. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Felénk szokás, hogy ha az ifjú párnak nem élnek a szülei, akkor a szertartás után kiviszik a csokrot a temetőbe. Én is tervezem, hogy minden már nem élő szerettem (nagyszüleim, keresztszüleim) kap az esküvő előtti napokban egy szép csokrot (sajnos csak így tudom megoldani).


Dobó csokrot nem tervezek 2 okból:

1.) Nekem nagyon nem tetszik ez a szokás

2.) Tapasztalataim alapján nem nagyon sorakoznak a hajadonok elkapni azt.

- mert ciki, hogy még hajadon

- mert férjhez se akar menni

- na az meg nagyon gáz amikor 2-3 nő harcol érte a párjaik meg vörös fejjel nézik, hogy csak el ne kapja, mert jön a tömegtől a zrika


Voltam már olyan lagziban is, ahol a vőfély és a rokonok úgy lökdösték a lányokat csokrot elkapni. A menyasszonynak meg elég kellemetlen volt, hogy senkinek nem kell az ő csokra. Tényleg csak illemből álltam oda. Meg se mozdultam érte.

2011. aug. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazán szép dolog ez:)

Én ezt a kérdést úgy oldottam meg, hogy csináltattam külön dobócsokrot. Illetve 3 dobócsokrot:) És azokat dobtam el egyszerre. Mondjuk megilletődtek a lányok:)

2011. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk poén volt a csokordobás, legalább 20 lányzó odaállt és nagy röhögések voltak :) Ehhez kell a megfelelő társaság, mert ha előre tudod hogy csupa "jaj, én nem csinálok ilyesmit hogy mutassam hogy hajadon vagyok" lány van a vendégek között, akkor tényleg nincs értelme. Szerintem a dobócsokros megoldás tökéletes, a sírra tett csokor pedig gyönyörű gesztus.
2011. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
gáz, amennyiben amerikamajmoló vagy. ha nem vagy, akkor nem. a sírra vinni nagyon szép gesztus szerintem.
2011. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!