Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz, ha szertartás után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha szertartás után nem dobom a lányoknak a csokrot?

Figyelt kérdés
Szeretném apukám sírjához vinni esküvő után. Rossz ötlet?
2011. aug. 11. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem, egyaltalan nem rossz otlet, sot!

Am a dobocsokor nem azonos a menyasszony csokraval. Kulon erre a celra szoktek kottetni egy kisebb csokrot.

2011. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Ez nagyon szép gesztus!


Ez a csokor dobás csak hagyomány, ugyanúgy ahogy a tányértörés, a pénzseprés, stb... ha bármelyiket nem szeretnéd, akkor kihagyható! Te esküvődről van szó, Te döntöd el mit szeretnél és mit nem! De ahogy előbbi is írta, direkt erre szoktak csináltatni egy kisebb dobócsokrot, és akkor az esküvői csokrod meg az Apukádé lesz!

2011. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy! Egyáltalán nem rossz ötlet.
2011. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok. Akkor lehet, ogy lesz egy kisebb csokor is majd.. Köszönöm
2011. aug. 11. 23:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma már alapból két csokrot szoktak csináltatni, pont azért mert sokan leszárítják és elteszik.

Szóval van egy rendes (szép díszes) csokor, meg egy dobó csokor (ezt direkt strapa bíróra csinálják).

Anno én is meglepődtem rajta, de úgy látszik már így megy.


Az esetedben a normál csokrot leteheted apukád sírjára és a dobást se kell elhalasztani, habár nálunk senkinek se akaródzott elkapni és ismerősöm is így járt.

2011. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves gesztus, szép ötlet, minden elismerésem és őszintén csodállak érte!


Mindenestre, ha maga a csokordobás tetszik neked: az én esküvőmön volt egy külön csokor a dobás miatt, hogy ne a sajátomat dobjam hanem megtarthassam. Amit eldobtam, az olyan volt mint az enyém, csak kisebb és kevésbé díszes, így is hívják az ilyet: dobócsokor.

2011. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
97%
De aranyos vagy :) egyébként szerintem egyáltalán nem gáz, de tényleg szoktak csináltatni ilyen dobócsokrot.
2011. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet! Becsüllek ezért!
2011. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen a dobócsokor az egy szokás. Éltek vele vagy sem, a ti dőntésetek, nem kötelező szertartás! Nálunk a "legrégebben házasodott pár" kapta meg gratulációval- dobás nélkül- vőfély mondta hozzá az elismerő szöveget. Aki megkapta, sirva fakadt( a bácsi,meg a néni is)Az ötleted nagyon jó,-kár, hogy nem személyesen adhatod át.
2011. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így szokták,nem a kérdező találta ki.Ha a menyasszony vagy a vőlegény édesapja,vagy édesanyja már nem él,ki szokták vinni a sírjára a menyasszonyi csokrot,ez egy nagyon régi szokás,szép gesztus.
2011. aug. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!