Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adnátok nászajándékba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adnátok nászajándékba egy olyan párnak, akiknek sok pénze van és tulajdonképpen mindenük megvan?

Figyelt kérdés
Már gyerkőc is van 1 éves. Pénzre gondoltunk, de olyan snassz így átadni 10-15 ezret, nem? Valami kreatív 5let? A pénzcsokor nem jön be. :(
2011. aug. 16. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
meg kéne kérdezni mit szeretnének. Lehet, pénzt kérnek, de lehet, hogy van egy listájuk
2011. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nincs lista, amit gondolunk, azt mondták....a pénz lenne jó, csak valami 5lettel. :)
2011. aug. 16. 22:54
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Én megkérdezném mit szeretnének.

Egyszer voltunk hivatalosak ilyen esküvőre, ahol már mindene megvolt a párnak, és azt mondták, hogy nincs listájuk, döntsük el mi, hogy mit adunk. Mi vettünk 10.000 Ft-ét kaparós sorsjegyet és 5.000 Ft-ért a lagzi napján húzandó lottót.

2011. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ahol pénz van, ott se örülnének más ajándéknak, mert ami neked tetszik az lehet, hogy nekik nem, a pénzt meg arra költik ami nekik tetszik és ami számukra hasznos. Viszont nem tudom 10-15 ezret hány fővel számoltad. Felénk fejenként szokás annyit adni. Ha 4-en megyünk akkor minimum 40-50 ezer ft. Hozzáteszem mi se vagyunk tehetősek, de igy illik. Szerencsére 10 évente egyszer hívnak :)
2011. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A gravírozás ma nagy divat. Egy dekoratív vázára vagy üvegre lehetne felíratni szöveget. Az maradandó és a lakás éke is lehet, nem is beszélve arról, hogy ha ránéznek rögtön tudják kitől van.
2011. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni virágüzletekben ilyen aranyos tartót, olyan, mintha palackozott üzenetet (jelen esetben pénzt) adnál. Bele lehet csempészni több ajándékba.
2011. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi a kérdésért, de a lottós ajándékról már máskor is hallottam.


Ez hogy működik? Kitöltötök X db lottószelvényt, és azt adjátok oda? Ebben mi a pláne? Nem ők töltik ki, és lehet azt az összeget amit belefektettek, nem is kapja meg a friss házaspár. (Jó persze van rá esély, hogy pont azokat a számokat fogják kihúzni, de valljuk be elég kicsi az az esély)

2011. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős párnak mi 3 napos hosszú hétvégés utazást adtunk, meglepi volt, örültek :) Mondjuk mi többen dobtuk össze, de az ismeretségi körből ők a legtehetősebbek, mindannyian egyet értettünk abban hogy hülyén jött volna ki ha mi adunk nekik pénzt....


Ja, nézd meg ezt:

[link]

Ez is jó ilyen esetre, választhattok összeget, ők meg programot. Meglepetés, és mégsem egy huszadik váza vagy étkészlet. De mégsem egy tízezres, egy olyan párnak ahol még a párna alatt is azok vannak :)

2011. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem egy direkt ilyen alkalmakra,kézzel készített,képeslapot ,választottam egy idézetet (nem elcsépeltet,a menyasszony meg is siratta :) ) és egyszerűen odaadtam.Sztem ilyenkor egy picit túl van ez gondolkodva,mert túl snassz egy borítékot adni.Pedig az csak egy momentum az egész esküvőből.Eldöntötted,h pénzt,és,h mennyit,nem kell ezen agyalni.Sztem ők is jobban örülnek neki,csak nekik meg snassz mondani. :D. De ettől még lehet venni egy kisebb ajándékot,és azzal együtt átnyújtani.A legkisebb apróságot is be lehet úgy csomagolni egy kis kézügyességgel,h az embernek fáj a szíve kibontani.Gyönyörű, kovácsolt jellegű képkereteket lehet kapni 1-2 ezerért pl,vagy ugyanennyiért bort a nevükre garvíroztatva,vagy vagy 2db-s pezsgőspoharat szintén.Igényes csomagolás+ a boríték,oszt jónapot! :D

Nem kell ebbe belebetegedni!!! Ha olyanok,ahogy leírtad,akkor úgyis mindennek örülnek,vagy semminek sem...

2011. aug. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha sok pénzük és mindenük megvan, akkor ajándékozz élményt. Mi szülinapokra élünk ezekkel a dobozokkal, kártyákkal, eddig sikere volt. Különböző értékben vannak, különböző témakörökben. A legjobb, hogy nincs rajta az ára, valamint, h az ajándékozott választhatja ki a programot egy csomó közül.


[link]


Nézelődjetek, szerintem nagyon ötletesek!

2011. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!