Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek lemezről/szám. Gépről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek lemezről/szám. Gépről fog szólni a zene a lakodalomban, az hogy oldja meg? Ki kezeli? Milyen szám. Gépet visznek oda? Laptop elég vagy vmi komolyabb gép kell?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt általában mind a városházán, mind a templomban cd-re kiírva szokták kérni a zenéket. Akkor ők azt tudják kezelni. Lehet, hogy megoldható, hogy laptopon vidd az zenét, de akkor szerintem nem merik bevállalni a kezelést, akkor neked kell megkérni vkit a násznépből, hogy kezelje. Ja és érdemes előtte egy pár nappal bevinni a lemezt, hogy valóban le tudja-e játszani a magnójuk. Volt már olyan, hogy nem olyan formátumban vitték, és nem játszotta le a gép.
2009. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, ami este a vacsora közben, után van! Elnézést, ha félreérthető voltam...
2009. júl. 29. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs élő zene a étteremben, vagy a lagzi színhelyén, akkor gondolom számítógép. Kérdezd meg a vezetőt, hogy nekik van-e számítógépük, vagy nektek kell róla gondoskodni. Szerintem a legjobb, ha szerezte egy laptopot, és még otthon összeválogattok egy pár órányi zenét, beviszitek, aztán meg egyfolytában lejátszátok. Remélem tudtam segíteni.
2009. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!