Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a ruha jó lesz esküvőre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a ruha jó lesz esküvőre? (link)

Figyelt kérdés

A szertartásra óarany estélyi lesz rajtam stólával, ezt a "bulin" viselném. Szerintetek?


[link]


[link]


2011. aug. 27. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de szerintem keress valami különlegesebbet. Ilyet bármelyik kínaiban találsz.
2011. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egy oarany estelyi nem lesz tul sok a szsertartasra?

Szerintem is jobbat tudnal talalni mint ez a ruha a bulira.

2011. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Bocsáss meg,de ez a ruha ronda.Nem tudok rá szebb kifejezést.Mint valami ezer éves,szekrény aljáról előkapart rongy,ízléstelen,giccses.Olyan mint amit 30 éve elraktak hogy majd jó lesz még valamire..
2011. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem borzalmas. A fazonja még elmegy, de a színe, mintája... pfuj! Győzike jut róla eszembe.
2011. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem rossz, de nincs másik ruhád? Ha nincs az sem baj, mert tényleg nem vészes...

Ha van kedved, akkor tölts még fel ide pár ruhádról képet..., és majd eldöntjük melyik legyen!

2011. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

Élőszőr is nagyon sok boldogságot nektek!


Másodszor, keres szerintem valami ízlésesebbet!

2011. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én vendég leszek az esküvőn. Falusi lagzi lesz, bulizós-mulatós. Azért gondoltam erre a ruhára. Ja, egyébként nem 30 éves rongyról van szó, ahogy egy hozzászóló írta, a ruha még cimkés, csak ráfér egy vasalás. :) A válaszokat köszönöm.
2011. aug. 27. 13:09
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A szabása nekem tetszik, de sajnos a vasalás nem segít a színén, és a flittereken.

Közönséges. Valami különleges szabású pasztel színű jobban illene egy esküvőre. Vagy ha ragaszkodsz a fekete fehérhez az is hó láttam nagyon szép virágosat is, de győzike bőrbe ne öltözzél...

2011. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ruha csúnya.....tipikus kínais, 1000Ft-ot adnék érte max....amugy nem az a baj,hogy kínais,hanem az hogy még látszik is rajta...
2011. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett: ez egy Mango ruha.
2011. aug. 27. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!