Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a ruha jó lesz esküvőre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a ruha jó lesz esküvőre? (link)

Figyelt kérdés

A szertartásra óarany estélyi lesz rajtam stólával, ezt a "bulin" viselném. Szerintetek?


[link]


[link]


2011. aug. 27. 12:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha Mangó,ha nem Mangó, csúnya.
2011. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is csúnya-bocs...de ha ezt a ruhát kéne felvennem, inkább nem mennék sehova...
2011. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egy élő példa, hogy nem a márka számít. Lehet, hogy kínaiban 5000-ért szebbet találnék ennél. Ha valóban nincs másod, akkor vedd fel, úgysem veled fognak foglalkozni. Diszkóba tökéletes lenne, de esküvőre, még az a buli része is, kicsit elegánsabban, ízlésesebben kell felöltözni.
2011. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz szét az e-bay-en is, ha van elég idő az esküvőig. Rengeteg párezres jó ruha van. Néhány jó kiegészítővel fel lehet dobni őket.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Azért linkeltem több félét, mert nem tudom a pénztárcád határait, de ezek voltak a legolcsóbbak. Másrészt nem ismerem a stílusodat sem.

2011. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Hűha,szerintem írd ki magadra hogy Mango ruha,mert aki rád néz majd,az nem fogja tudni,csak azt látja hogy egy borzalmasan csúnya,ízléstelen,ócska ruha van rajtad,mert az rí le róla.
2011. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Mango vagy Dior, discocicanak fognak velni.
2011. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%
lehet hogy mango ruha de úgy néz ki mint egy olcsó kínais. nagyon ízléstelen max egy esti buliba ahol kicsit közönségesen akar valaki kinézni...de gondolom nem ez a célod.
2011. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%

Ez szörnyűűűűűű

Rettenetes kontraszt lesz a szép estélyi és e között a portörlő között.

2011. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!