Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért félnek a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a férfiak a házasságtól vagy miért szánják rá magukat olyan nehezen?

Figyelt kérdés
A sok vicc lehet az oka, vagy a berögződés, hogy minden nő házisárkánnyá változik utána? Vagy csak egyszerűen a szabadságukat féltik? Esetleg cikisnek tartják a barátaik előtt?
2011. aug. 15. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Minden nő házisárkánnyá változik? - ovoda

A szabadságukat féltik? - miért veszteném el a szabadságomat?

Cikisnek tartják a barátaik előtt? - miért tartanám?


Nekem semmi bajom a házassággal, igazából leszarom.

2011. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Mert ebből a szempontból sokkal több eszük van, mint nekünk, nőknek.


A normális férfit nem a habos-babos esküvői ruha motiválja, hanem előbb meg akarja teremteni a feltételeket a családalapításhoz.


Persze van, aki egyszerűen cikinek érzi, vagy nem óhajt elköteleződni.

2011. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Azért mert nekem az a tapasztalatom hogy onnantól kezdve a legtöbb férfi elpapucsosodik és ettől félnek is a legtöbben!

Onnantól kezdve már beleszólnak hogy mit hova tegyen,mit mikor egyen,mikor mit vegyen,mikor egyen,mikor fürödjön,mikor igyon meg egy sört,mikor hallgasson zenét,mikor vegyen új autót,mikor menjen el egy sörre a cimborákkal és még sorolhatnám a korlátokat amit ti nők állíttotok nekünk!:D

2011. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:02



Már aki hagyja, és akinek egy idióta a felesége (első voltam)

2011. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem mind.

A férjem pl. alig várta, hogy elvegyen.

Talán még izgatottabban várta mint én.

2011. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:03


Igen és aki nem hagyja ez egy szemét hazug férj!Erről ennyit!

Mert ugye egy férfi az nem kapcsolódhat ki ha családja van és ha megteszi párszor akkor élete végéig hallgatja hogy el ment egy koncertre a régi cimborákkal és ő leszarja a családját....

A férfi az dolgozzon és csak a család létezzen számára,ne lazítson néha hanem tegye a dolgát mint egy robot és innentől kezdődik az elpapucsosodás..

2011. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%

Ja és még annyival egészíteném hogy onnantól kezdődik a személyiség teljes hanyatlása mert mint önálló ember megszűnt létezni és mindig azt teszi amit az asszonyka mond....:D

De persze az asszonyka mehet költeni a pénzecskét amit a férj nehezen meg keresett...

2011. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:06


Szerintem félreértettél. Mindegy, száz szónak is egy a vége, ha nem egy idióta nőt veszel el, akkor nem lesz ilyen gond.

2011. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egyszerűen csak nem fontos nekik.. mert igazából mit nyer vele?

Egy nőt még a mai napig megszólnak, ha anélkül szül valakinek gyereket, hogy nem ment férjhez, vagy legalábbis furcsán néznek rá. Onnantól ismerik el legtöbben a férfi partnereként..

A férfi meg ha sok nővel él együtt "vadházasságban" az rá nem vet rossz fényt. Még azt is fogják mondani, hogy milyen jól csinálja..


Társadalmilag egy nőnek több előnnyel jár szerintem a házasság. Úgyis a legtöbb lányba már kisgyerekkora óta azt nevelik, hogy a házasság az milyen jó dolog és majd neki is lesz egyszer.


A fiúkat viszont inkább arra tanítják, hogy neki egy egész családot kell majd eltartania, stabilizálnia a jólétet és biztosítani a gazdasági hátteret. (Más kérdés, hogy manapság ezt kevés férfi teszi meg egyedül).


Amúgy az egyik válaszolónak meg..én nem tartom elfogadhatónak, hogy egy családapa éjjel sörözzön a haverokkal és az anyára hárítsa az összes gyerekneveléssel összefüggésben lévő dolgot. Akit igazán korlátoz a házasság az gyakran a nő, hisz neki kell gondoskodnia a háztartás jelentős többségéről, a gyerekről és manapság még dolgozni is kell.


A férfi, meg(akitől pedig még ennyit sem feltétlenül vár hisz megtehet egy csomó mindent) úgy érzi korlátozva van, mert nem jöhetett haza részegen hajnali 2-kor. Hát nem sajnálom a problémáit és a korlátozottságát. Ha valakinek családja van, akkor az az első..de ehhez fel kell nőni :)

2011. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:12


Félre értesz!!Én nem azt mondtam hogy rendszeres legyen a sörözgetés hanem azt mondtam hogy 2 havonta legyen már meg engedett egy sörözés a régi cimbikkel....

2011. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!