Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez így menünek jó? Mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így menünek jó? Mennyit kell még italokra számolni egy 100-110fős lagzinál?

Figyelt kérdés

ezt a menüt állítottam össze, 5700Ft-ért kapjuk meg/fő, 10 év alatt 50%, 3 év alatt 100% kedvezménnyel:

Zöldséges sertésraguleves daragaluskával

töltött csirkecomb

Zöldséges-húsos sertéstekercs

Sertésszelet Budapest-módra

Rizs, Hasábburgonya

Káposzta saláta, vegyes saláta

Éjfélkor:

Töltött Káposzta + Maradék húsok


Ehhez még kb.ra kiszámoltuk az italokat is.

30 felnőtt férfi van, aki tuti sörözik, 5 korsó sört számoltunk fejenként, aminek 500Ft darabja

70 főre számoltam az alkoholmentes italokat, mindenkinek 7db 2dl-es üdítőt (gyerek-felnőtt egyaránt), aminek 300Ft darabja

pálinkánk, borunk van (illetve az örömapáknak), csoki likört és jégert viszünk még


a kaja 500E, a pia 300E körül jött ki. Szerintetek ez így reális?

Jó a menü, vagy valami sok, valami hiányzik? Italok elegek lesznek így?


2011. aug. 29. 18:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
A kaja jó, de az ital nagyon ki van számolva. 7 db 2 decis ital egész estére? Miért pont 7? Én egyszerre is többet iszok meg. Lehetne literben számolni, pl 2 liter fejenként. A sör is épphogy ott van.
2011. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

én tennék bele pl rántott gombát vagy sajtot, mert pl én vega vagyok, és voltam egy esküvőn, ahol semmi ilyesmi nem volt...lehet, h senki nem vega nálatok, de ezt szívesen eszik mások is :D

sok boldogságot :D

2011. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%

A kaját kicsit érzem spórolósnak, az italokat nagyon keveslem. Egy jó lagziban az ember kimelegszik táncolás közben, csak úgy issza az üdítőt... Ráadásul víz? Szénsavas, szénsavmentes? Aki pedig mondjuk nő, és megkíván egy korsó sört?

Ne ezen spóroljatok szerintem...

2011. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%

A 7x2 dl nekem is kevésnek tűnik.. Én naponta 4 litert iszok meg, hát még egy esküvőn, a sok kaja, süti közbe.. :)


Tényleg amúgy hol vannak a sütik?


Ja és sok a sertéshús.. Én pl gyűlölöm a sertéshúst, nekem túl zsíros. Csirke/pulykamellet is rakjatok bele..

2011. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés az alkoholmentes ital!

És igen,valami húsmentes az jó ötlet,én ugyan nem vagyok vega,de sajtot,gombát én is szeretem.Egyébként jó az étlap összeállítás.

2011. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, na akkor jól gondoltam, hogy baromi kevés az ital. Tudom, hogy az ital a legdrágább, de mindenhol van már olyan lehetőség, hogy a nagykerben vett sajátotokat viszitek be némi összegért, ami még így is olcsóbb, mintha ott vennétek. A nagyker plusszban még vissza is veszi, ami bontatlanul megmarad. Mi is így fogjuk csinálni.
2011. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
48%

A menüsor az előttem leírt változtatásokkal egész jó. De süti???? Én még nem voltam olyan lagziba, ahol finom és "minőségi" sütiket adtak volna. Pedig már voltam vagy tízben. Nálam a krémes azért alap. A legtöbb ember szereti is. Viszont rengeteg az olyan fajta süti, amit már hét elején megsütnek és mire oda jutsz, hogy megennéd már rossz. Ha fejbe találnának vele, azt hiszem súlyos sérüléseket okozna. :) Azt ajánlom, hogy ha nem is elit sütik lesznek, de azért legyen főzött krémes és nem vajas süti. Esetleg kiválasztotok négy fajta tortát, és minden asztalhoz tesztek negyedelve belőle.

Másik tapasztalat, hogy a finom sütikből mindig 1-2 darab van egy tálcán, na már most az elsők rögtön kiveszik azokat. Így megindul a harc a finom darabokért. :) A többiek hoppon maradnak.

Amire nem igazán nagy a kereslet az a minyon, isler, linzer és társaik. Igazából talán életemben egyszer ettem finomat és jól készítettet ezekből.

Gondolom sokan azért rendelnek ilyen silány sütiket, mert nincs pénzük jobbra, de én inkább minőség, mint mennyiség párti vagyok. Kevesebb vendéget hívnák és fantasztikus süti legyen, amit még évek múlva is emlegetnek. :)

(Egy süti fanatikus)

2011. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem hozol ki bizományba italokat? Sok italnagyker engedi és a bontatlan italokat visszaviheted.

5 korsó sör semmi, azt nő létemre megiszom. Főleg,hogy azért a lagzi nem 1-2 óráig tart, szóval jóval többet iszik egy ember.


A kajából hiányolom a pörköltet.

2011. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
35%
Én is hiányolom a pörköltet.. meg a sütiket.
2011. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

a süti családi gyártmány lesz, nem onnan vesszük, azért nem írtam

a párom famíliája teljesen boros, miénk fele-fele

a bort mi visszük, saját, tehát az sem kerül pénzbe. 25-30 embernek 75liter sör nem elég?

az üdítők fanta narancs, pepsi, barack(rostos), szénsavas és mentes víz.


én csak saccoltam.

De akkor valaki mondja már meg, hogy mennyivel számoljak? Oké, h kevés, de akkor mennyit?


Vega nálunk nincs, általában húst hússal esznek :) Csirkecomb is van, nem csak sertéshús.

Ebbe az étterembe nem lehet sajna a boron, sütin és röviden kívül mást bevinni. És még ennek is örülök, hogy ennyit be lehet.


Miért kevés a kaja? A választék? Nálunk 2-3 fajta főétel szokott lenni... A pörkölt szerintem egy nehéz kaja, ha azt spiccesen valaki megeszi, csúnya dolgokat tud csinálni...

2011. aug. 29. 20:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!