Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruha állna nekem jól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruha állna nekem jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudtam melyik topicba írjam ki a kérdésemet mert kicsit szépség/divat viszont kicsit esküvő téma is. No félre ne értsetek az esküvő még odébb van, viszont szalagavatós bálam lesz januárban! Nem tudom milyen ruha állna jól nekem mert alacsony vagyok és kissé tömzsi, vékony derékkal viszont vastag csípővel. Ilyesmi ruhák tetszenek:


[link]


[link]


[link]


De legfőképpen az első. Kicsit vastag karom van, de a pánt nélküli ruhák tetszenek.


160 cm vagyok és 58 kg de ebből szeretnék kicsit fogyni.


Köszönöm a válaszokat! Megköszönném ha linkelnétek is egy pár ruhát amik szerintetek az ilyen alkatú lányokhoz illenek :)


2011. aug. 30. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a ruhák bárkinek jól állnak, de! pánt nélkülit vastag karral semmiképp! Pontosabban puha karral ne. Van még időd, ha csak minden nap lenyomsz 30 fekvőtámaszt (aztán egyre többet), akkor a szalagavatóra szép leszel. Ha elsőre nem megy, akkor csináld 3 részletben.
2011. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a 2. tetszik:) Én azt venném fel:)
2011. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

szia

leírásod alapján az utolsó állna neked jól

bár szerintem a méretek alapján nem vagy kövér. 160/58 kg?

de ha vastag a csípőd,akkor az első kettő semmiképp, az mégjobban kiemeli a vonalaidat.

és ha vastag a karod, akkor el kellene takarni

bocsi hogy ezt írom, de te kérdezted :)

az egy dolog hogy tetszik,,

de más kérdés mi áll jól!!!


szerintem személyesen menj el egy ruhaszalonba és ott majd biztos találnak egy olyan ruhát ami alkatilag a legjobban illik hozzád !

2011. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha széles a csípőd, akkor semmi képen nem olyat, ami rásimul, viszont a keskeny derekadat érdemes kiemelni. Itt adnak pár ötletet:

[link]

2011. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Az első szerintem is nagyon kiemeli az alakot (bár nagyon szép). Szélesebb csipőre szerintem inkább a második ruha jó, kicsit takar.
2011. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Annyira nincs vészes karom egyébként tehát méretben passzol az alakomhoz:) Semmi baj, nyugodtan írhattok bármit ezért kérdeztem! Például tudom hogy az első nagyon nem állna jól már csak azért sem mert alacsony vagyok.
2011. aug. 30. 18:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha találok töltök fel valami képet amin látszik körülbelül az alakom :)
2011. aug. 30. 19:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a 2.at képzelném el szalagavatóra. Az első és a harmadik az uszály miatt nem túl praktikus, túl esküvős. De egyébként gyönyörűek. :)
2011. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 emolány ***** válasza:
Nekem az első és a második nagyon tetszik. :))
2011. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha széles nagyon a csípőd, akkor a csípőhöz simulósak nem állnának jól. mondjuk egy olyan, aminek nagyobb a szoknyája, de a derekadon passzol. Szerintem egy olyanban csinos lennél. Az olyat se ajánlom, amilyen az első, mert az meg tök passzos, és inkább magas, vékony lányoknak áll jól.
2011. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!