Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szükség van rá? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükség van rá? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy akik reformátusok, de nem konfirmáltak, attól esküdhetnek templomba? Szükséges a papír?

Egyáltalán milyen papírok kellenek a templomi és a polgári esküvőhöz?

Köszi a válaszokat!


2011. szept. 2. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Konfirmálni kell előtte.
2011. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy neked, vagy a párodnak konfirmáltnak kell lenni!
2011. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem fontos, hogy mindkettőnk konfirmált legyen? Mert párom az.
2011. szept. 2. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a párod konfirmált, akkor neked nem kell annak lenned! Amúgy ezt a lelkészi hivatalban úgy is elmondják!
2011. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindketten kell konfirmáljatok ahhoz...legalábbis nálunk úgy szokás, abban az esetben ha mindketten reformátusok vagytok. Ha katolikus az egyik fél, akkor már más a gyermek fekvése...

De ha mindketten ref. akkor kötelező.

2011. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik hozzászóló!

Nem értem mit értesz kamu alatt? Ha biztosra tudsz valamit akkor okoskodj, nem tudatlanként.


Mellesleg akkor leírom egy utal, hogy konkrétan még NEM aktuális a dolog. Csak kíváncsi voltam rá, hogy fontos vagy ép nem.

Párom az katolikus, én református vagyok.

2011. szept. 2. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak úgy lehet református esküvőtök, ha konfirmálsz!
2011. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a párod katolikus, akkor ő nincs konfirmálva, mert náluk nincs konfirmálás -.-" (max. bérmálás meg elsőáldozás, de az nem ua.) tehát ->konformálkodnod kell
2011. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!