Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Titkos esküvő, vagy "szűk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos esküvő, vagy "szűk családi"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Történet a következő: a párom nyár eleje óta győzköd, hogy házasodjunk össze, túl sok anyagi keretünk nincs rá, így semmiképpen sem lenne nagy lagzi.

Marad két lehetőség: a titkos, 2 tanús ceremónia, illetve a szűk család bevonása.

Páromnak nincs senkije, így nála nem kérdés, ki lenne meghívva (testvére nincs, szülei meghaltak).

Részemről már bonyolult a dolog.... Anyukám evidens, hogy jönne, de például apukámmal szörnyű a kapcsolatom, nem szívesen hívnám meg, a nővéremmel lassan 1 éve nem beszéltem, és nem is vágyom a társaságára, a nagymamám pedig (apukám anyukája) csúnya pletykákat terjeszt rólam, kétszínűnek tartom.

Tehát, hogyha a szívemre hallgatok, maximum anyukámat hívnám el. De az meg hogy néz már ki, hogy senki más nem lesz ott, csak anyu, mint vendég?


Mit tanácsoltok?


2011. szept. 2. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Anyu, aki elhozhat valakit magával.
2011. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha sajnos a családoddal nem vagy jóban,csak anyukáddal őt hívd el,ő legyen az te tanúd és a párod akit akar ő pedig a másik tanúd,szóval nagyon szűk!Szerintem,mert annak semmi értelme nem lenne ha meghívnád a családod,és jópofiznál velük hol ott nem kedveled őket.
2011. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
anya, és "apa" együtt vannak még, ezért lenne kínos, egyébként jó lenne az ötlet :)
2011. szept. 2. 18:07
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi is kéttanús esküvőt csináltunk, ha neked nem hiányozna a felhajtás, akkor mások véleménye miatt ne csináld végig a hagyományos lagzit.
2011. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem anyukád megsértődne, ha nem hívnád meg (persze nem ismerem), bár én szívesebben tartanám titokban, mindig is úgy szerettem volna.
2011. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem akarok pofavizitet csinálni az esküvőmből, azért is tettem fel a kérdést, mert semmiképpen sem szeretném meghívni a család számomra nem kedves részét!
2011. szept. 2. 18:08
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Dorisz,

a TI esküvőtök a TI napotok. Azt hívd meg akiket szívesen látnál. Ha csak Anyukádat, akkor csak Őt. A többi családtaggal úgysem jó a viszonyod, így is úgyis csak rosszat kapsz tőlük. Akkor meg szerintem tökéletesen mindegy mit mondanak/pletykálnak Rólad. Megfelelni úgysem tudsz nekik, akárhogy csinálod úgyis belekötnek valamibe. Tehát szerintem teljesen egyértelmű :)

Nagyon sok boldogságot kívánok!!


(csak úgy zárójelben, hasonló okok miatt mi is csak négyen voltunk, mi ketten +2 tanú, soha meghittebb esküvőt nem is álmodhatnék, mert ez csak rólunk szólt és semmi máz)

2011. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Még az került szóba a vőlegényemmel, mi lenne, ha 2 tanúval megesküdnénk, utána pedig elmennénk 5-en (tanúkkal, és anyukámmal) egy vendéglőbe, ünnepelni.


Így végülis nem sértődhetne meg senki, mert az esküvő "titokban" zajlott, ugyan akkor anyukám mégis részese lehetne az örömünknek.

2011. szept. 2. 18:10
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Esküvőnél igazából ne számítson a "szörnyű" a kapcsolat apámmal-rész..

Azt a 2-3 órát ki lehet bírni velük ....

Merthát igen, jöjjön csak anyukád, de hát azért mégis az apád...szóval minimum őket.

A többi rokont meg Te ismered, ha annyira gáz a kapcsolat, akkor nem kell hívni; de ha pl. egy ostoba félreértéről van szó a nővéreddel, ez egy alkalom lenne hogy kibékülhessetek.

Tehát a jótanács az, hogy min. anyukád+apád , a többit meg gondold át/meg/ hogy mennyire akarod hogy résztvegyenek "életed legszebb napján":)

2011. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerű, legyen anyukád a tanúd és kész.
2011. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!