Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randizni vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randizni vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szeretnék elhívni randizni, de akiket eddig megkérdeztem azok azt mondják, hogy inkább hagyjam a csajt. Röviden leírom a szitut: jó fél éve már nagyon tetszik egy. Egészen szeptember végéig nem is volt reális esélyem a csajnál, de aztán egy buliba smároltunk. Utána a suliban csak köszöngettünk egymásnak, de komolyabb párbeszédbe nem bocsátkoztunk. Aztán múlt hét pénteken megint egy buliba csókolóztunk és "elvoltunk". Nos azóta megint nem nagyon beszéltem vele. A lényeg az, hogy állítólag mással is kavart a csaj és hogy nem rég lett vége egy kapcsolatának. Próbáltam már közös ismerősöktől tudakolni, hogy akkor mi van, mit csináljak, de mindenki azt mondta, hogy hagyjam a csajt. Szerintetek?
2011. okt. 23. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a csajt; ribanc.
2011. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hívd el, egy próbát megér. Azért a buliban való smárolást sem szabad telljsen semlegesnek kezelnünk, biztos bejössz neki valamilyen szinten:)
2011. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!