Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kit kérjek meg, hogy kísérjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit kérjek meg, hogy kísérjen az oltár elé? Ilyenkor mi a szokás?

Figyelt kérdés

Elég sokára lesz még,de tervben van az esküvőnk. A szüleim elváltak,anyukám nevelt minket fel. Kit kérjek fel,hogy kísérjen az oltár elé? Nagypapámat,keresztapukámat vagy kit? Ilyenkor mi a szokás? Szerintetek? Köszi a válaszokat! :-)

L


2011. szept. 13. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apukám meghalt, én ha majd férjhez megyek, egyedül fogok menni.

Ha nem vagy jóban az apádal, szerintem a nagyapádat kísérd, ha bírja az iramot (nem kell támogatni), vagy azt a férfi rokont, aki a legközelebb áll hozzád.

2011. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Felénk a szokás az,ohgy a menyasszonyt a legközwelbbi még nőtlen férfi rokon kíséári. Ígyx engem az első unokatestvérem, unokabátyám kísért.

a völegényt meg az elkső korban hozzá illő hajadon rokon ha van húga akkor ő ha nincs unokahúg.

2011. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban az édesapa szokta, a te esetedben az általad felsoroltak jöhetnek szóba. Tehát először a nagypapa, ha az egészségi állapota nem engedi, akkor a keresztapád.

Nálam (mivel édesapám akkor már nem élt) nagykorú bátyám kisért az oltár elé.

2011. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nekem nincs apukám, keresztapám és papám sem él már, úgyhogy engem sógorom fog kísérni. Szerintem is először papád, ha valamiért nem lehet akkor keresztapád. De végül is szerintem szíved joga eldönteni.
2011. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a tanúm kísért, aki a legjobb barátom. A rokonok nem sértődtek meg.
2011. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy, ahogy az előttem szólók írták, de ha mégsem tudsz dönteni menj egyedül, az sem rossz.

Nekem nagyon sokára lesz esküvőm, de nekem pont az ellenkező a "dilemmám": Édesapám és anyukám férje is közel áll a szívemhez, így ha arra hallgatnék ketten kísérnének, de lehet ez bonyodalmakat szülne, bár ők sincsenek rosszban.

23N

2011. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet botránkozni, én anyut kérném meg.
2011. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Apámat" 5 éves korom óta nem láttam, drága nagypapám meghalt. Nincs rokon, aki szóba jöhetne. (Amúgy nem tartom hülyeségnek az előző válaszadó Anyuka-ötletét) Én nem akarom, hogy kísérjenek, én azt szeretném, ha ketten a párommal együtt vonulnánk oda.
2011. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,félek,hogy sértődés lesz belőle. :-( Többen "apáskodnak" felettem,és többen meg is érdemelnék,hogy megkérjem őket,de nagyon nehéz lesz dönteni.
2011. szept. 13. 20:19
 10/12 A kérdező kommentje:
Még az is elképzelhető,hogy csak polgári szertartás lesz (tehát nem kell majd az oltár elé kísérni) ,de annak szeretnénk nagyon megadni a módját,meghitté varázsolni. A végén lehet,hogy úgy döntök,hogy egyedül vonulok be.
2011. szept. 13. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!