Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha egy esküvőn a koktélruhához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy esküvőn a koktélruhához veszek fel egy nadrágot az gáz?

Figyelt kérdés

[link]


Szinte ugyanilyen a ruhám, de rövidnek tartom...Én ilyen ruhában nem merek majd táncolni, mert folyton azon aggódnék hogy kilátszik aminek nem kellene. (Amúgy ettől még szerintem rövidebb az enyém). Ha veszek alá egy fekete hosszúnadrágot, vagy egy fekete harisnyát, esetleg egy leggings-t az gáz?

Egy ilyet:

[link]


Persze nem a templomba, hanem csak a mulatozáshoz. A templomba van kosztümöm.


2011. szept. 16. 19:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát fantasztikusan elrontanád ezt a gyönyörű ruhát....
2011. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
eléggé
2011. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát de inkább mint hogy kilátszódjon a sejhajom...Más ruhám meg nincs :(
2011. szept. 16. 19:21
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem keress egy hosszabb koktélruhát, ha ezen aggódsz. Persze csak az én véleményem, hogy a mostani magyat divatot eszméletlenül ocsmánynak tartom...
2011. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
MAXIMUM harisnyával. Nadrág vagy leggins szóba sem jöhet.
2011. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég lenne harisnyanadrág és nem csipkés franciabugyi, akkor nem lesz kint semmid. A nadrággal kissé fura lenne.
2011. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
szerintem a mulatozáshoz már nem gáz - ott az a fontosabb, hogy jól érezd magad.
2011. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

[link]


ilyesivel még elmenne

2011. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A nadrágot szerintem is hanyagold, túl szép és túl elegáns ahhoz ez a ruha!

Max egy testszínű fényes harisnyát és egy hozzá illő cipőt,mert ugye a harisnyához meg nem kéne papucs vagy szandál!

2011. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez a ruha csak nadrág/leggings/harisnya nélkül jó szerintem. Nem látszódna ki semmid. Ha meg mégis kényelmetlenül éreznéd úgy magad, vegyél egy hosszabb koktélruhát.
2011. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!