Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha egy esküvőn a koktélruhához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy esküvőn a koktélruhához veszek fel egy nadrágot az gáz?

Figyelt kérdés

[link]


Szinte ugyanilyen a ruhám, de rövidnek tartom...Én ilyen ruhában nem merek majd táncolni, mert folyton azon aggódnék hogy kilátszik aminek nem kellene. (Amúgy ettől még szerintem rövidebb az enyém). Ha veszek alá egy fekete hosszúnadrágot, vagy egy fekete harisnyát, esetleg egy leggings-t az gáz?

Egy ilyet:

[link]


Persze nem a templomba, hanem csak a mulatozáshoz. A templomba van kosztümöm.


2011. szept. 16. 19:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

bizony, ehhez egy testszínű, üvegszálas 15 denes harisnya való


ne tangát vegyél és nem fog kilógni semmid

2011. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs más megoldás, inkább szaladj el egy méteráru boltba, vegyél egy darabka hozzáillő anyagot, és egy réteget varrj az aljába belülről.


Leggingset eszedbe se jusson, nagyon közönséges lenne.

2011. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

(de aranyosak vagytok ezzel a lepontozással!:))

érezd jól magad a ruhádban, Kérdező! akkor is ez a legfontosabb, ha minusz 100% -ra megyek:)))

2011. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én is meglepődtem, hogy miért lett lepontozva az aki azt mondta hogy felvehetek hozzá nadrágot. o_O

De köszönöm a kívánságot :)


És szerintem teljesen mindegy, hogy a francia bugyim, a hagyományos, a tangám, vagy a tundrabugyim látszódik ki, eleve az a tény kellemetlen hogy kilátszódik valami...

2011. szept. 16. 22:03
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog kilátszódni semmid. Én ennél rövidebb szoknyákat is felveszek és a fenekem is elég nagy, mégse látszik ki semmim.
2011. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szia!


Igen gáz. :-) A 12120-as koktélruha az egyik legharmónikusabb ruha. Kérlek ezt a harmóniát ne rontsd el. Vegyél fel inkább egy testszínű bugyit, így ha valami oknál fogva mégis a kelleténél jobban libbenne a szoknya, akkor sem fog senki rájönni, hogy látott valamit.

Merj táncolni! Ha annyira megy a tánci, hogy kilátszik aminek nem kellene, akkor úgysem fog senki törődni vele. Ha meg olyanokat csinálsz, hogy kilátszik, akkor meg úgyis az lesz a legkisebb gondod. :-) Élvezd a ruhát és ne aggódj!

2011. szept. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az a ruha majdnem térdig ér, ha csak nem ugrabugrálsz össze-vissza szinte biztos, hogy nem fog kilátszódni semmid.. Egy biztos, semmiképpen se vegyél fel hozzá nadrágot, mert nagyon csúnya lenni! Vagy harisnyával vedd fel, vagy keress más ruhát.
2011. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!