Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlana valaki Szentendre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlana valaki Szentendre környékén jó DJ-t lagziba?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen árban dolgoznak, de nem akarunk semmi flancost csak egy embert aki az este folyamán nyomon követi a hangulatot és annak megfelelő zenéket kever be. Ezen felül szeretnénk adni neki egy listát a dalokról amiket mindenképp hallani szeretnénk. Szerintetek lehet ilyet, és mennyiért?
2011. szept. 18. 17:49
 1/9 jersey-69 ***** válasza:

Szia!

A párom és én Pomázon élünk, de mindketten szentendreiek vagyunk. Nem tudom, hogy mennyit szántok rá, de mi Budapestről hívtunk DJ-t, nagyon kedvesek, rugalmasak, profik. www.eskuvohangositas.hu

Ja amúgy az esküvőnk Leányfalun lesz.

Ha érdekel, priviben elküldöm az árat is.

2011. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Felvettem velük a kapcsolatot, és én kicsit sokallom amit ajánlottak, 80 ezer forint (a legalapabb DJ szolgáltatást kérdeztem meg). Nektek is ennyi volt?

2011. okt. 15. 18:40
 3/9 anonim válasza:

Szia!


Én tudnék ajánlani egy dj-t aki nagyon jó és a testvéremék esküvőjén is ő zenélt, ráadásul ahogy olvastam az előző összeget jóval olcsóbb..

Itt tudod megnézni vagy akár kapcsolatot felvenni: [link]

Remélem tudtam segíteni.. :)

2011. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 jersey-69 ***** válasza:

Szia! Igen, valóban annyi. Tényleg kissé borsos, de nekünk nem lesz videósunk, ezért erre a tételre kicsit többet költhetünk. :D Nekünk úgy van, hogy ebben ugye benne van az egész estés zeneszolgáltatás, tehát kb. hajnali 3-ig, az alap fénytechnika, vicces kellékek a bulihoz (kalapok stb. amiket a referencia videóba is láttunk). 50 zeneszámot kérnek, amit mindenképpen hallani akartok.

Szóval nem a legolcsóbb,dehát... :D

2011. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: köszönöm, úgy látszik ebből az árból nem engednek, hát majd még meggondoljuk mert ugyan profinak tűnnek, de sajnos picit drágák :(


Második válaszolónak szintén köszönöm!! írtam is a srácnak, remélem tényleg olcsóbban dolgozik, jó lenne :) köszi a tippet!


Akinek esetleg van még tippje, nagyon szívesen venném a tanácsokat - köszönöm előre is!

2011. okt. 17. 21:53
 6/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, nem tudod, használja a facebookját a srác? Mert azóta sem válaszolt, tartok tőle hogy esetleg azt hiszi spammelek vagy nem is nézi az üzeneteit... van honlapja/email címe? :)
2011. okt. 19. 20:51
 7/9 Molly82 válasza:
Az mi esküvőnk tavaly Budapesten volt, és nálunk a www.eskuvohangositas.hu volt a Dj....nagyon profik, és alaposak voltak! Jó kis technikát hoztak magukkal, mi kértük a ceremóniamester szolgáltatásukat is....jó hangulatot csináltak!:)Lehet, hogy nem a legolcsóbbak, viszont "olcsó húsnak híg a leve" alapon inkább őket választottuk,és nem bántuk meg, elvégre (jobb esetben) az ember lányának csak egyszer van esküvője, és az nem mindegy milyen hangulatban zajlik!:)
2012. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül mellettük tettük le a voksunkat mi is! Remélem, tényleg jó lesz! :)
2012. febr. 9. 19:12
 9/9 jersey-69 ***** válasza:
Gratula és sok boldogságot nektek! :D
2012. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!