Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 18 éves vagyok 3 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok 3 éve vagyok párkapcsolatba! Minden vágyam hogy végre összeházasodjunk, és nagyon vágyok már egy kisbabára is!?

Figyelt kérdés

Persze tudom hogy még tanulnom kell és a baba még nem jöhet, de idén szeretnék férjhez menni!


Mit gondoltok erről, mennyire normális ez?


2011. szept. 21. 18:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
Van anyagi háttér az önálló élethez? Munka nélkül nem lehet önálló életet kezdeni, szerintem korai a házasság.
2011. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

"párkapcsolatba" "vágyok"

számomra elég sokat el tud mondani vkiről a helyesírása is. na mindegy.

önálló egzisztencia, anyagi problémák, életképesség megvan? nem csak a család alapjaként, hanem anélkül ez tiniszerelem marad és kész.

2011. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 coffeez ***** válasza:
72%

Érdekes, én is így terveztem anno, 18 évesen, mert a szüleim is akkor házasodtak. (Megjegyzem kb 5 év múlva szörnyű lett a házasságuk) 20 éves fiú nem való nősülésre ÁLTALÁBAN. Mert nem élte ki magát.. Én nagyon örülök, h nem mentem akkor férjhez, mert most egyedülálló anya lennék. 28 éves voltam kb, mire megvilágosodtam, mi a fontos egy kapcsolatban. Mire megértem egy igazi kapcsolatra. Ez nem bántás, minden lány más, de hidd el, sok minden vár még Rád az életben. Ha gyereked van, akkor minden megváltozik.

30 évesen szültem, de tényleg az "igazi"-nak, és ha újra kezdhetném se szülnék sokkal előbb. Remélem segítettem egy kicsit :)

2011. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Azzal szerintem alapvetően nincsen semmi baj, hogy össze akartok házasodni, ha tényleg ilyen boldogok vagytok együtt. Na de el is tudnátok tartani magatokat? Esetleg dönthettek úgy, hogy munka mellett fogtok tovább tanulni, de ez elég nehéz. Tapasztalatból mondom. Viszont működik. Én drukkolok nektek, kevés az ilyen manapság!
2011. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%
Tőlem aztán úgy cseszed el a fiatalságod, ahogy csak szeretnéd..
2011. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Házasodj, amikor akarsz, de csak akkor, ha a házasság nem megy a tanulásod és a munkád rovására, azaz ha a párod nem szolgának akar téged, hanem mint önálló személyt is támogat!
2011. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%

hűűű én is így vagyok ám. csak én már 20 vagyok meg a párom is. csak ő még nem dolgozik és így nem jöhet még össze, de remélem minél hamarabb megtörténhet :)

szerintem is normális.... csak ennek is vannak előnyei meg hátrányai ha az ember "ilyen fiatalon" szeretne házasodni meg gyereket vállalni.

na hajrá ;)

2011. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én tanulok a párom munkát keres, úgy gondoltuk hogy oda költözne hozzánk ha lesz munkája hogy anyagiakban támogassa a családomat és akkor nálunk laknánk addig amíg én nem megyek el dolgozni, az esküvőt meg akkorra tervezzük amikor már nálunk lakik!
2011. szept. 23. 16:39
 19/23 anonim ***** válasza:
30%

Igen, normális!

A helyedben már meg is tenném!

2011. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Normális, de...



sajnos nem álomvilágban élünk.


Gondold végig az alábbiakat

- van már kereső a családban vagy mindketten tanultok még

- kapsz-e egyáltalán bármilyen ellátást (18 éves lévén valószínű, hogy csak a gyest, ami semmire nem elég egy kisbaba esetén)

- van olyan szülői hátteretek akik támogatnak (anyagilag vagy vigyáznak rá, segítenek persze nem bulizáshoz lepasszolni a kicsit)

- mennyire stabil a kapcsolatotok ahhoz, hogy gyereket vállaljatok s itt ne ábrándozz el mert egy gyerkőc hatalmas felelősség és nem egy-két éves elfoglaltság

- képesnek érzed magad rá, hogy ne csak a szépet lásd...a kicsi büfizik, lepisil, lekakil, üvölt órákig ha hasfájós tehát hónapokig pár órát tudsz csak aludni

- a pároddal való együttélés elengedhetetlen, mert ugye lakva ismerszik meg az ember...lehet amit ma jónak tartasz, hiszen alig találkoztok, az később már irritál. Tehát 2 embernek először össze kell csiszolódnia, másik hepciáját elviselnie ha érted mire gondolok.


S még sok mindent tudnék írni, de a saját 2 éves csimotám ép fodrászosdit szeretne játszani :)

2011. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!