Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 18 éves vagyok 3 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok 3 éve vagyok párkapcsolatba! Minden vágyam hogy végre összeházasodjunk, és nagyon vágyok már egy kisbabára is!?

Figyelt kérdés

Persze tudom hogy még tanulnom kell és a baba még nem jöhet, de idén szeretnék férjhez menni!


Mit gondoltok erről, mennyire normális ez?


2011. szept. 21. 18:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%

Aham ez szép...

Vagy is a szüleid nyakára akarod költöztetni a párodat, akinek jelenleg nincs munkája és ki tudja mikor jön össze neki egy tartós meló. Te még tanulsz, nem tudom milyen képesítésed, szakmád vagy diplomád lesz, de a munkakeresés neked is keserű kenyér lehet, előfordulhat, hogy akár fél évig is keresgélhetsz, mire összejön valami.

És ez idő alatt ott éltek a szüleid nyakán...

Ha mindketten kenyérkeresők lesztek, még az sem garancia arra, hogy nektek lesz annyi pénzetek, hogy külön költözzetek, és még meg is éljetek. Erre akartok gyereket???

Szóval ez nagyon szép gondolat, de nehéz a mai világban véghez vinni.

2011. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nem, le is írtam hogy tudom hogy a baba még korai gyereket csak akkor szeretnék ha már külön lakunk és van megtakarított pénzünk, hogy mindenről tudjunk gondolkodni és csodás életet teremtsünk a kicsinek!


A házasságot pedig akkor szeretnénk amikor már van munkája a páromnak és be tud segíteni a szüleimnek!

2011. szept. 24. 17:17
 23/23 anonim ***** válasza:
Te tuti vidéki vagy, egy kisvárosból valószínűleg. Irigyellek titeket, mi itt Budapesten csak 30 évestől felfelé találunk nőket, akik ilyesmiben gondolkodnak, de akkor már nagyon. És ha nem jön össze a gyerek, mint nálunk, akkor ciki van. Néha belegondolok, hogy l kellett volna mennem falura, összeszedni egy takaros, jól betanított, csak alig-alig használt 18 éves macskát, és úgy milyen sima lenne az élet.
2011. okt. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!