Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rendelnétek külföldről, fotó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendelnétek külföldről, fotó alapján menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogyha nem tökéletes méretben, akkor majd itthon egy varrónő rám igazítja (centiben meg vannak adva a ruha méretei). Sokkal olcsóbb, kb.50.000 ft lenne szállítással, és itthon nem igazán találtam ilyesmit. Nem túl nagy lutri szerintetek?
2011. okt. 8. 19:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%

Én Lierac arckrémet rendelek interneten és Ázsiából hozzák.

Nem lutri a ruha sem, legalább nem jön szembe az utcán.

2011. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
simán, ha megbízható cégről van szó
2011. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ez elég lutri. Fényképen nagyon jó tudnak mutatni cuccok, amik az életben mosogatórongy minőségűek... Én így biztos nem vennék, de ez én vagyok.
2011. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. Én nem lennék ennyire bevállalós. Ha nem félnék, hogy elveszik a pénzem, hogy nem érkezik meg a ruha, hogy ha a varrónő belenyúl, akkor már nem lesz olyan, mint amikor én kinéztem, és ami a legfontosabb: élőben nem olyan, mint a képen (jártam már így, nem menyasszonyi ruhával, de katalógusból rendeléskor), tehát, ha sokkal vagányabb lennék, akkor rendelnék, mert megéri.

De nekem kellene, hogy felpróbálhassam, és akkor érezzem azt, hogy "megtaláltam!", mikor rajtam van.

2011. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztonságos oldalról rendeled, akkor jobb, ha így csinálod. Viszont én tudok Bp-en olyan helyet, ahol ennyiért saját ruhát kapsz és vmi nagyonszépet, egyedit. Nővérem is onnan vett volna, de neki sos esküvője volt a nyár közepén, így a nő nem tudta bevállalni. Nővérem egyébként nem elégszik meg akármivel, neki mindig a legjobb minőség kell, szóval 100%, h jó a hely is. Több kolléganője is onnan vett. Azt mondják, h a nőtől senki sem megy el ruha nélkül. Rádigazítja. Barátnőm mindkét nővére tőle vett ruhá. Fokozzam még? :)
2011. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék. Elég óvatos vagyok.
2011. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Azért, kedves első, egy menyasszonyi ruha és egy arckrém közt nagy különbség van, remélem érzed te is...

Én is rendelek pólót, elektronikai ketyerét E-bayről, akárhonnan, de a menyasszonyi ruhát meglátni, felpróbálni, megszeretni kell, nem meglátni és megrendelni.

Nagy lutri, én törölném az ötletet.

2011. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

annak a pesti üzletnek a nevére/címére kíváncsi lennék.


amúgy Ő is netről, külföldről rendelte, 40E ft volt:

[link]

[link]

2011. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából az a bajom, hogy nem nagyon találok hasonlót sem (csak egy szintén külföldi katalógusban láttam ilyesmit).

Belinkelem, hogy miről an szó, hátha láttatok már hasonlót (légyszi ne nagyon szóljátok le, ha nem tetszik, az olyan lelombozó, mert én beleestem teljesen...) :o)

Lejjebb tekerve két nagy kép van róla, elöl-hátul.


[link]

2011. okt. 8. 21:44
 10/24 A kérdező kommentje:
Kedves 19:55-ös válaszoló! Elárulod hol van pesten ez a szuper hely? :o)
2011. okt. 8. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!