Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ízű legyen a torta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű legyen a torta? Nálatok mi fogyott?

Figyelt kérdés
Egyféle legyen az egész vagy emeletenként más? Sokan vagyunk tehát 5-6 íz is belefér!
2011. máj. 2. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Legyen marcipán izű az egész és egy vörös csaj szolgálja fel, úgy viszik majd mint a cukrot.

Hol lesz a rendezvény?

2011. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyen emeletenként más, hogy mindenki megtalálja azt, amit szeret. Például sokan vannak, akik nem szeretik a marcipánt, ők biztosan nem örülnének, ha ilyen lenne, viszont mások meg örülnének neki.

Szerintem legyen csokis, epres, vaníliás, oroszkrém, marcipán, citrom... szóval az ilyen "klasszikus" ízek.

2011. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Csoki, oroszkrém,eper,citrom.
2011. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
95%

Túrótorták, joghurttorták, oroszkrém. De a legfinomabb a feketeerdő!


A csoki és a dobostorta nem igazán jött be.

2011. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Én emeletest készítenék, ez a kettő nagyon tetszik:

[link]

[link] (ez születésnapi, de ha a gyertyát lehagyjuk róla, bármilyen ünnepen megállja a helyét)

2011. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Ja, bocsi, most esik le, hogy valószínű, nem te akarod elkészíteni, csak az ízre vagy kíváncsi. Ez esetben is az emeleteset ajánlom, de akár 3 kisebb torta is lehet különböző ízekben (szerintem a klasszikus a csoki, nekem a kedvenceim még a gesztenye, feketeerdő, oroszkrém és a citromtorta).
2011. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Darcy01 ***** válasza:
95%
Én egyszer ettem egy esküvőn mandulaízű tortát. Nagyon finom volt!
2011. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Miért pontoztátok le a remek marcipános ötletem?

Nem szeretitek a marcipánt vagy nem vagytok vörösek?

2011. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emeletenként más legyen! Ami a legjobban fogyott: joghurt, puncs, csoki torta!
2011. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mi is arra gondoltunk, hogy emeletenként más ízű lesz.

Köszi a válaszokat!

2011. máj. 3. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!