Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi röviditalt vegyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi röviditalt vegyünk 90-100 főre? 4-5 félére gondoltunk! (jager, bailes, mézes pálinka, cherry, unicum) és ezekből mennyit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ital nagykereskedésben dolgoztam, rengeteg esküvőt szerveztünk. Ha sehogy sem leszel tisztában a dolgokkal, akkor menj el egy ilyen kereskedésbe. Ott rendelj amennyit gondolsz, hogy elég lesz, kifizetitek az előleget, és amit nem bontotok fel azt vissza veszik. Így olcsóbb is lesz, nem lesz hiány és még a nagykereskedésekben olcsóbb is néha az ára. Amit tanácsolhatok még, hogy béreljetek sörcsapot, ugyan egy megbontott söröshordóból csak a a hordó árát veszik vissza, de mindenkitől azt hallottam, hogy a vendégek oda meg vissza voltak tőle, hogy maguknak csapolhatják a sört
2009. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi röviditalból 70 főre vettünk 4 üveg jagert és 2-3 cherryt - mondanom sem kell, kb. a 1,5-szeresére lett volna szükség :)
2009. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként a jéger, és az unicum szinte ugyanaz, legalábbis fajtára. Ha nem feltétlenül muszáj, az egyiket elhagyhatjátok!
2009. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!