Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 200fős lagziba mennyi rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

200fős lagziba mennyi rövid ital kell? (pálinka, Jéger, unicum, krémlikör)

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, fajtámként 6-10 üveget kell számolni, attól függ, mekkora kiszerelésben nézzük. Pl Jäger is van 0,7 es és 1literes kiszerelésben is.
2011. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én már nem emlékszem hány dl-t számoltunk egy főre, de azt tudom, hogy az étteremvezető mondta meg nekünk, hogy kb mennyivel számoljunk, vittük az italt, de segített kiszámolni, ők nagyon értenek ehhez, ha megkérdezed, tudni fogja mennyivel számoljatok. Mi annál többet is vettünk végül. Vegyétek figyelembe, hogy a násznépből ki mit szeret inni, nálunk sok Bacardi, whisky, házi pálesz, campari narancs, bailey's fogyott, Jégerből csak egy nagy literes elég volt, de vettünk kisebb unicumot is, valaki azt jobban szereti. (Vodka pl. nem nagyon fogyott. Vettünk egy karton energiaitalt is, na annak valahogy egyből lábakelt) Az ázsia centerben vettünk mindent, olcsóbb volt mint bármelyik italnagykerben, visszavinni ugyan nem lehet, ami megmaradt azt mi hazavittük (hajnalban nézni kell ám, mert nálunk már elpakolták maguknak a pincérek mire észbekaptunk, mondtuk, hogy mi hoztuk, tehát szeretnénk is elvinni ami megmaradt), jó volt utána házibuliba, meg adtunk belőle a bátyusoknak, apukáknak is.
2011. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

2007 nyarán volt a lagzink, 190-200 főre így alakult a fogyasztás (ebből 2 fő volt a kisgyerek, és kb 20-25 fő a nyugdíjas korosztály, a többi hellyel-közzel aktív fogyasztó :) ):


Fanta narancs : 110 l

Pepsi kóla: 110 l

Rostos: 38 l (ezt nem raktuk asztalokra, külön lehetett a söntésnél kérni)

Vörösbor: 44 l

Fehérbor: 44 l

Pálinka: 10 l

Jager: 15 l

Sör: 225 l

Cherry: 4 üveg

Bailys: 4 üveg


Szódából rengeteg fogyott, de azt ajándékba kaptuk, nem tudom mennyi volt.

Remélem vmennyit segítettem.

2011. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!