Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ezekhez a ruhákhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ezekhez a ruhákhoz?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Tetszenek? Milyen testalkatú lányokon áll jól? Mi a neve ennek a típusnak?

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 7. 11:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szépek ezek a ruhák, de csak akkor vegyél fel ilyet, ha szép karcsú derekad van, és nincs nagy feneked.
2011. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyönyörű,ilyesmit szeretnék


ezek a ruhák nagyon véknyaknak valók,lehetőleg magas is legyen (én is az vagyok)

2011. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Homokóra alkat vagyok, szóval a derekam vékony, fenekem, cicim van.
2011. okt. 7. 11:16
 4/23 A kérdező kommentje:

Én alacsony vagyok:(

De annyira tetszenek az ilyen ruhák. Mást el se tudok képzelni magamon.

2011. okt. 7. 11:17
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
nekem az 1. nem nagyon tetszik, a 2. már jobb, a legszebb a 3. Egyébként maga a ruha szép, ne értsd félre, de esküvőre én nem ilyet vennék fel. Egyébként szép. És szerintem tényleg vékonyabb lányokra való. Nekem kicsit függöny hatású. Hogy pontosan mi a neve, nem tudom megmondani.
2011. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Pont az tetszik benne, hogy olyan az anyaga a szoknyájának.
2011. okt. 7. 11:19
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

11:17-es vagyok. Én is alacsony vagyok, kb. 150 cm. ne válassz ilyen ruhát, ha kicsi vagyok, sajnos nekünk nem állnak jól, még akkor sem, ha vékony vagy, mert hülyén néz ki, ha szélesebb a ruha, mint amilyen magas vagy. Összenyom. Egyébként biztos szép leszel benne, egy menyasszony minden hogy szép, de azért az arányok miatt nem mindegy. De ha ilyet szeretnél, vedd fel, csak szerintem nézz szét A vonalú ruhák terén, ott is nagyon szépek vannak. és kérlek ne vedd kritikának, inkább tanácsnak.

Sok Boldogságot! :D

2011. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ebben a filmben tetszett meg

[link]


Gyönyörű ez a ruha..

2011. okt. 7. 11:20
 9/23 A kérdező kommentje:
Én 160 centi vagyok. Ha veszek hozzá egy magassarkút?
2011. okt. 7. 11:21
 10/23 A kérdező kommentje:
Kate Hudson is 165 körül van és csodásan állt rajta.
2011. okt. 7. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!