Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ezekhez a ruhákhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ezekhez a ruhákhoz?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Tetszenek? Milyen testalkatú lányokon áll jól? Mi a neve ennek a típusnak?

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 7. 11:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

szia, előző vagyok.

[link]

ezen az oldalon a legutolsó nem tetszik?


Ha veszel magas sarkút, már jobb, de én nem venném fel. Hozzá tenném, én nem is vagyok vékony. máris megnézem a ruhát :D

2011. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ez a csajok háborúja :D jó film, én is láttam :D szép ruha, mint mondtam, nekem nagyon tetszik, csak szerintem nem állna jól. De ezt csak akkor fogod megtudni, ha felpróbálod. Szerintem menj el egy pár baráttal, próbáld fel, és kérd ki a véleményüket. Akkor is fogadd el, ha bántó. Ha neked tetszik és jól is áll, akkor hajrá :D
2011. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem, nekem csak ezek tetszenek, aminek ilyen fátyolos az alsórésze( nem tudom másképp elmagyarázni, azért kérdeztem, hogy mi a neve ennek a tipusnak)
2011. okt. 7. 11:25
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz így látatlanban tanácsot adni. Szerintem menj olyan emberekkel a próbára, akik megmondják,hogy mi áll jol neked. Es ha valami nem jo, azt is megmondják. Furán hangzik, de én a férjemmel vettem meg a ruhámat. Nem vagyok babonás 5 év után háhasodtunk, egyutt is éltunk. Csak o volt ott és megmondta, hogy hogyan áll nekem a ruha.
2011. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
A neve Báli fazonú menyasszonyi ruha:-)
2011. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%
na akkor a válasz is megvan :D Sok boldogságot még egyszer, és azért ha megvan a szép ruci, muti-muti :D
2011. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 165körül vagyok és próbáltam ilyen ruhát és szörnyen állt. Összenyomott és nekem is olyan alkatom van mint neked. Ezek a ruhák magas vékony lányokon áll jól. A szalonban is ezt mondták. Amúgy nekm is irtóra tetszettek. De én is az A-vonal mellett döntöttem. Mintha rámöntötték vlna. Sok boldogsáot
2011. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsony lányokon pont, hogy jól áll. Rajtuk a most divatos (nem tom mi a neve) fenékig feszülős csőruha ami csak alul királylányosodik picit, az nem áll jól. Nem egy ilyet láttam már, és nem tetszett rajtuk.

tök mindegy mekkora a feneked, ennyi tüll alatt nem látszik. s szinte a derekad is tök mindegy, mert a ruha széles alja optikaliga még mindig össze fogja nyomni a derekad (persze előny a keskeny derék). Az első ruha álomszép, a második nem tetszik, a harmadik nekem már túl egyszerű.

De az biztos: csak egyszer lehet rajtad ilyen királylányos ruha, bolond az, aki egyszerűt akar. Elvégre bálba is már túlzás egy ilyen, oda jó az egyszerű.

És olyan jó érzés fürödni az elismerő tekintetekben!

2011. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Igazuk van az előzőeknek. De ha a melled is nagy,akkor a vállpánt nélküli ruha tánc közben lecsúszhat. Voltam már olyan esküvőn,ahol a menyasszony nem győzte felhúzogatni a ruháját. A neve pedig a linkben is benne van:princess ruha.
2011. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%

11.31.

Nem fura, én is a férjemmel mentem ruhát vásárolni. :)

Egyik sem a stílusom, de egyértelműen az első a legszebb ebben a kategóriában. :) Sok boldogságot!

Igazuk van a kedves hozzászólóknak,

keresd meg a legkritikusabb rokonod/barátod,

őt vidd magaddal!

2011. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!