Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rendelnétek külföldről, fotó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendelnétek külföldről, fotó alapján menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogyha nem tökéletes méretben, akkor majd itthon egy varrónő rám igazítja (centiben meg vannak adva a ruha méretei). Sokkal olcsóbb, kb.50.000 ft lenne szállítással, és itthon nem igazán találtam ilyesmit. Nem túl nagy lutri szerintetek?
2011. okt. 8. 19:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Próbálom kideríteni nővéremtől, de nem érem ma már utól. Majd írok még, h ki ez a nő.

Kérdező NE RENDELJ TŐLÜK! Olvasd el az elsőben a review-kat és a másodikban a kommenteket. Kicsalják a pénzt, de árut nem kapsz. Én már jártam így egy másik céggel, h nem olvastam más oldalakon a hozzászólásokat és szoptam, sosem küldték meg, amit rendeltem.

[link]


[link]

2011. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szép szerintem :) Én megrendelném, mert ezen az oldalon új ruhák vannak, felvilágosít mindenről szóval nem átverős.
2011. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nagyon gyönyörű:) De az jutott róla legelőször eszembe, hogy, ha netán be kellene venni belőle valahol, vagy épp engedni rajta, hogy passzoljon az alakodhoz, akkor oda lenne ez a gyönyörű esése. Bár nem vagyok varrónő, biztos meg lehet oldani valahogy, de félnék.. Ez azért mégsem egy fűzős, vagy varrt felsőjű ruha, ha jól látom, egy anyagból van az egész, legalábbis az a része, ahol az alakhoz igazodik.
2011. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Előző: most olvastam a hozászolásokban, átverik az embereket. Ne rendeld meg akkor. Pedig nagyon szép.

Arra még nem gondoltál, hogy megvarratod valahol? :)

2011. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ez nem tetszik esetleg?

[link]

2011. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Na, a nővérem segítségéről ennyit. Csak az oldalt adta meg, ahol a száma van meg. A Kis Irina nevet keressétek a listában (a lányát Kis Júliának hívják) [link]

Majd még nyüstölöm, hátha a címet is kiszedem belőle.

2011. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, az sajnos 3-szor annyiba kerül, mint amit a kérdező szánna rá.
2011. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Jaj akkor sajnálom:-( Csak a ruha formája miatt linkeltem be, meg azért mert szerintem nagyon szép!:-)
2011. okt. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?

[link]


Szerintem nagyon szép és most csak 55.000 Ft-)

2011. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jaj, látom a link nem hozza be:-( A 7. ruhára gondoltam..
2011. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!